تنها یک مانع بر سر انتقال هافبک بارسا به اینتر

آرتورو ویدال با باشگاه اینتر به توافق رسیده و تنها یک مانع بر سر این انتقال وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرتورو ویدال پس از دو سال بازی برای بارسا از این باشگاه جدا خواهد شد. او زمستان گذشته بسیار نزدیک به اینتر شده بود اما پس از تغییر مربی در بارسا او تصمیم گرفت حداقل تا پایان فصل بماند.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، ستاره شیلیایی دیگر قصد ماندن ندارد و با اینتر به توافق شخصی رسیده است. دو باشگاه نیز مشکلی برای این انتقال ندارند و ویدال می تواند در کاهش رقم نهایی انتقال لائوتارو به بارسا نیز نقش مهمی ایفا کند.

گاتزتا نوشته است که تنها مانع بر سر انتقال ویدال به اینتر، به دستمزد او برمی گردد. ویدال سالانه ۱۳ میلیون یورو ناخالص از بارسا دریافت می کند یعنی همان رقمی که در بایرن به او پرداخت می شد اما اینتر توان مالی لازم برای پذیرش چنین دستمزدی را ندارد.

در حال حاضر روملو لوکامو ستاره بلژیکی، بیشترین دستمزد را در اینتر دریافت می کند(۱۲ میلیون یورو) و باشگاه ایتالیایی حاضر نیست ۱۳ میلیون یورو به ویدال پرداحت کند.

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در تماس مداوم با ویدال است و سعی دارد او را نسبت به کاهش دستمزدش متقاعد کند. گفته می شود که او گفت و گوهای تلفنی مثبتی با ویدال داشته است.

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


اینتر میلان آرتورو ویدال فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات آنتونیو کونته بارسلونا فوتبال