تن‌کاته: می‌توانیم یک امتیاز از پرسپولیس بگیریم

سرمربی الوحده گفت که آنها برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، باید از پرسپولیس امتیاز بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس فردا و در پنجمین دیدار خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوحده امارات می رود. دیداری که برای سایر تیم های ایرانی حاضر در سایر گروه ها اهمیت دارد چرا که الوحده یکی از تیم های مدعی قرار گرفتن میان ۳ تیم برتر دوم و صعود به دور بعدی رقابت هاست.


هانک تن کاته سرمربی الوحده پس از حضور در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه گفت: بازی سختی در پیش داریم ولی فشارها روی تیم ما نسبت به قبل کمتر است و شانس صعود به مرحله یک هشتم نهایی در دست خودمان است.
او ادامه داد: ما از توانایی های تیم پرسپولیس کاملا آگاهی داریم و می توانیم از آنها حداقل یک امتیاز بگیریم. ما قصد داریم تا حریف را غافلگیر کنیم و با صعود به مرحله بعدی، در مسابقات بمانیم. سعی داریم بهترین تاکتیک و مناسب ترین نقشه را مقابل پرسپولیس به اجرا گذاریم.


تن کاته گفت: اگر قصد داریم که از دور رقابت ها حذف نشویم و در این جام بمانیم، باید بیشترین تلاش خود را به خرج دهیم و از پرسپولیس امتیاز بگیریم. هر چند ۳ بازیکنمان را در اختیار نداریم و نمی توانیم از تلاش آنها در این بازی استفاده کنیم ولی این تغییری در هدف ما ایجاد نمی کند.

تگ ها


امارات الوحده پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال