تهدید باشگاه سپاهان به انصراف از بازی با پرسپولیس

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان به تصمیم فدراسیون فوتبال معترض شد....

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اعتراض شدید به اجرای قانون ۵۰-۵۰ در نیمه نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس اعلام کرد در صورت تاکید بر اجرای این قانون از حضور در این بازی کناره گیری می کند.

به گزارش مدال، مسعود تابش که در استودیوی ضربه آزاد حضور یافته بود، اعلام قانون ۵۰-۵۰ را عجیب عنوان کرده و گفت: اگر چنین قانونی سال گذشته تصویب شده، چرا تاکنون به هیچ باشگاهی ابلاغ نشده است؟ حتی هیات فوتبال استان اصفهان نیز اطلاعی از این قانون نداشت.

وی ادامه داد: سپاهان در مرحله نیمه نهایی میزبان است و اجرای قانون ۵۰-۵۰ به ضرر تیم میزبان است و اصرار داریم قانون ۱۰ به ۹۰ حتما اجرا شود.

تابش با اشاره به نارضایتی شدید هواداران سپاهان تاکید کرد: هواداران ما از این اتفاق به شدت ناراحت هستند اما فکر نکنند ما در قبال این اتفاق سکوت کرده ایم. با توجه به تعصبی که به فرهنگ شاهین دارم، یاد گرفته ایم مسایل را از طریق معقول پیش ببریم و به مراجع ذی صلاح شکایت کرده ایم.

وی ادامه داد: در صورت اجرای قانون ۵۰-۵۰ چه کسی می خواهد امنیت این بازی را تامین کند و از این رو احتمال دارد از حضور در نیمه نهایی جام حذفی انصراف بدهیم.

تگ ها


مسعود تابش باشگاه سپاهان پرسپولیس سپاهان نیمه نهایی جام حذفی ورزشگاه نقش جهان فدراسیون فوتبال ایران سپاهان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال