تهدید بزرگ برای بارسا: ورشکستگی در کمین است

یک رسانه اسپانیایی مدعی است در صورت مخالفت بازیکنان بارسلونا با کاهش دستمزدها این باشگاه در معرض ورشکستگی قرار می‌گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، رادیو اسپانیایی RAC۱ اعلام کرد در صورتی که بازیکنان بارسلونا با کاهش دستمزدهایشان مخالفت کنند باشگاه در معرض ورشکستگی قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش وکلای باشگاه و بازیکنان در این باره ملاقات کرده و مذاکره کرده اند. بازیکنان بارسا باید قبل از روز پنج شنبه این هفته با کاهش ۱۹۰ میلیون یورویی دستمزدشان موافقت کنند.

رادیو RAC۱ می‌گوید بارسلونا با وضعیت پرمخاطره‌ای روبرو است. در صورتی که تا روز پنج شنبه این توافق حاصل نشود بارسلونا با خطر اعلام ورشکستگی در ماه ژانویه مواجه خواهد شد. یکی از نگران کننده ترین مسائل وضعیت لئو مسی است که تصمیم گرفته قرارداد خود را تمدید نکند و باشگاه باید به خاطر رسیدن او به پایان قرارداد قبلی اش به مسی پاداش پرداخت کند.

کارلس توسکتس رئیس کمیته مدیریت بارسا که بعد از استعفای بارتومئو و هیات مدیره کنترل باشگاه را موقتاً بر عهده دارد هفته گذشته با اشاره به دشواری وضعیت اقتصادی باشگاه گفت: " نگرانی اصلی ما وضعیت مالی باشگاه است. اپیدمی کرونا تاثیر شدیدی بر باشگاه داشته. باشگاه ما به توریسم متکی است و حالا همه این درآمد از بین رفته".

اپیدمی کرونا تاثیر ویرانگری بر درآمدهای مالی باشگاه بارسلونا داشته و به نظر می‌رسد این شرایط دست کم تا پایان فصل جاری ادامه داشته باشد. فروشگاه‌های رسمی و موزه بارسلونا بخش مهمی از درآمدشان را از دست داده اند و مبلغ نقدی ناشی از حضور در لیگ قهرمانان که توسط یوفا به باشگاه‌ها پرداخت می‌شود هم امسال به شدت کاهش یافته.

تگ ها


بارسلونا