تهدید سرپرست پرسپولیس توسط یک بازیکن: همه چیز را رو می‌کنم!

بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس مطالب جنجالی را در اینستاگرامش علیه سرپرست باشگاه منتشر کرده است....

بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس مطالب جنجالی را در اینستاگرامش علیه سرپرست باشگاه منتشر کرده است.

به گزارش مدال، احمدرضا احمدوند که قرار است از پرسپولیس جدا شود، مطالبی را در اینستاگرام شخصی خود علیه محسن خلیلی به اشتراک گذاشته است.

ماجرا به چند روز قبل از این تماس تلفنی برمی‌گردد. جایی که باشگاه به احمدوند اعلام می‌کند که تست دوپینگ او در ایفمارک مثبت درآمده و این یعنی باشگاه با او قرارداد نخواهد بست. موضوعی که وقتی به این بازیکن گفته می‌شود و این مسئله مطرح می‌شود که در آزمایش وی متادون دیده‌شده، آن‌قدر برای او عجیب است که بلافاصله از باشگاه می‌خواهد هر جا و هر موقع مدنظر مدیران و کادر پزشکی تیم بود دوباره آزمایش دهد. اتفاقی که با اصرار او انجام می‌شود و احمدوند با حضور در ایفمارک مجدداً تست دوپینگ می‌دهد و جالب اینکه برای بار دوم این جواب منفی از آب درمی‌آید. حالا به اینکه چرا ایفمارک ابتدا جواب را مثبت و بعد آن را منفی اعلام می‌کند.

پس از جواب منفی احمدوند باشگاه به او اعلام می‌کند که به‌زودی در جلسه‌ای با خلیلی و عرب این مسئله مطرح و با گرفتن تعهد این پرونده ختم به خیر و او با ثبت قراردادش به تمرینات بازخواهد گشت. اتفاقی که نیفتاد و دو هفته بعد از جواب ندادن به پیام‌ها و  تماس‌های تلفنی این بازیکن برای ثبت قراردادش یک دفعه به او می‌گویند باشگاه به این نتیجه رسیده که نمی‌تواند روی وی ریسک کند و به احمدوند موضوع قطع همکاری را اعلام می‌کنند.

شنیدن این موضوع آن‌هم دو روز مانده به شروع لیگ و درحالی‌که اکثر تیم‌ها بازیکنان خودشان را جذب کرده‌اند آن‌قدر برای احمدوند عجیب بود که بلافاصله با مدیر برنامه‌هایش به باشگاه می‌رود اما موفق نمی‌شود با عرب و خلیلی و حتی دکتر حقیقت صحبت و دلیل این مسئله را جویا شود.

به‌هرحال احمدوند با پرسپولیس قرارداد دارد و شاید بابت این رفتار و تصمیم باشگاه پرسپولیس این امکان را دارد که از این تیم شکایت کند اما شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که بعد از این واکنش‌ها احمدوند ضمن ناراحتی از برخورد عرب و محسن خلیلی و اینکه این‌چنین با آبروی او بازی شده، با اشاره به اینکه به احترام هواداران پرسپولیس بابت این بی‌احترامی فعلاً سکوت می‌کند، باشگاه را ترک می‌کند.

 

تهدید سرپرست پرسپولیس توسط یک بازیکن: همه چیز را رو می‌کنم!
تهدید سرپرست پرسپولیس توسط یک بازیکن: همه چیز را رو می‌کنم!

بیشتر بخوانید:

تکذیب پیوستن بازیکن پرسپولیس به پدیده شهرخودرو

تگ ها


استوری احمدرضا احمدوند استوری احمدوند پرسپولیس ماجرای احمدوند پرسپولیس احمدوند خلیلی پرسپولیس بازیکن دوپینگی پرسپولیس دوپینگ بازیکن پرسپولیس دوپینگ احمدوند پرسپولیس محسن خلیلی استوری علیه محسن خلیلی احمدوند دوپینگ دوپینگ پرسپولیس