تهدید مافیای سیسیل؛ ایکاردی را گوشمالی می‌دهیم!

ماجرای اختلافات خانوادگی ماکسی لوپز، مهاجم آرژانتینی تیم‌های سامپدوریا، بارسلونا و تورینو با هموطنش مائورو ایکاردی، همواره یکی از داغ‌ترین سوژه‌ها برای رسانه‌ها به خصوص رسانه‌های ایتالیایی بوده است....

لوپز در مصاحبه‌ اخیرش مدعی شد که همسر سابقش و ایکاردی به او اجازه ملاقات با فرزندانش را نمی‌دهند و هر زمان که می‌خواهد با آنها به صورت تلفنی صحبت کند هم دردسرهایی برایش ایجاد می‌‌کنند. ادعا‌های مطرح شده توسط لوپز درباره زندگی شخصی‌اش پس از جدایی از همسر سابقش، سبب شده که او در داخل و خارج از دنیای فوتبال حامیانی داشته باشد که با او ابراز همدردی کنند، از جمله دیه‌گو مارادونا که علناً این موضوع را عنوان کرد یا حتی لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین که گفته می‌شود مخالف حضور ایکاردی در آلبی‌سلسته است. بدون شک اما جنجالی‌ترین حمایت صورت گرفته از لوپز از جانب یک باند مافیایی در جنوب ایتالیا بوده است. برخی رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند ماکسی لوپز به سبب بازی در تیم کاتانیا - یکی از تیم‌های جنوب ایتالیا - از مافیای منطقه سیسیلی پیشنهادی دریافت کرده مبنی بر اینکه اگر او بخواهد، ایکاردی گوشمالی داده خواهد شد. این موضوع هرگز توسط شخص لوپز تأیید نشد اما او در یک برنامه تلویزیونی حاضر نشد آن را هم رد کند.

لوپس 35 ساله در برنامه «پودموس آبلار» شبکه تلویزیونی تله‌فه آرژانتین در پاسخ به سؤال مجری برنامه مبنی بر اینکه آیا پیشنهاد مافیای سیسیلی به او صحت دارد، گفت: ترجیح می‌دهم که در این باره صحبت نکنم. این ماجرا دیگر روی من تأثیری نمی‌گذارد. این هم بخشی از زندگی من است، یک بخش کمتر خوشایند اما الان دیگر حال من کاملاً خوب است. من آدمی هستم که می‌تواند چنین شرایطی را پشت سر بگذارد و نگاهش به آینده باشد.

تگ ها


مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال