تهدید ناظر بازی صنعت نفت و تراکتورسازی به محرومیت چهار جلسه‌ای تیم آبادانی

ناظر دیدار تیمهای صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی بعد از اینکه برخی خبرنگاران نسبت به گلزنی تیم آبادانی ابراز خوشحالی کردند، آنها را به اخراج از ورزشگاه محل برگزاری این بازی تهدید کرد ......

ناظر دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی بعد از این‌که برخی خبرنگاران نسبت به گلزنی تیم آبادانی ابراز خوشحالی کردند، آن‌ها را به اخراج از ورزشگاه محل برگزاری این بازی تهدید کرد.

به گزارش مدال، دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی با برتری دو بر یک تیم آبادان به پایان رسید.

این دیدار باتوجه به اتفاقاتی که در جریان دیدار نفت‌آبادان و پیکان رخ داد و منجر به ناتمام ماندن آن بازی شد، با دستور موقت کمیته انضباطی، بدون تماشاگر برگزار شد.

زمانی که پس از گل اول صنعت نفت آبادان، خبرنگاران به تشویق این تیم پرداختند، جلال مرادی ناظر این دیدار به سمت خبرنگاران آمد و به آن ها اعلام کرد که اگر صدایی از این جایگاه شنیده شود، تمام خبرنگاران را اخراج و به بیرون هدایت خواهد کرد. این صحبت وتهدید مرادی باعث ناراحتی خبرنگاران شد.

همچنین مرادی در تهدیدی جدی‌تر عنوان کرد که گزارش خواهد داد که چهار بازی دیگر نفت آبادان بدون تماشاگر برگزار شود.

پس از پایان نیمه اول، خبرنگاران که همچنان از نحوه برخورد و صحبت تهدیدآمیز ناظر بازی ناراحت بودند به شدت اعتراض و گله مندی خود را نسبت به این موضوع به رییس هیات فوتبال آبادان اعلام کردند.

از نکات حاشیه‌ای دیگر این دیدار این بود که تعدادی از هواداران صنعت نفت آبادان از طریق ساختمان‌های مجاور ورزشگاه نظاره‌گر بازی شدند.

تگ ها


فوتبال