تهدید پیکان؛ به تیم امید بازیکن می‌دهیم به شرطی که...

باشگاه پیکان تهران در نامه‌ای اعتراضی به سازمان لیگ خواهان تعویق دیدارهایش در لیگ برتر شد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از تیم‌هایی که بیشترین تعداد بازیکن را در اردوی تیم فوتبال امید ایران دارد، پیکان تهران است. خودروسازان که این روزها سامان فلاح، علیرضا کوشکی و مهدی محبی را به اردوی تیم امید فرستادند با توجه به همزمانی دیدارهای این تیم در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و بازی های خود در دو هفته لیگ برتر اعتراض شان را به سازمان لیگ فوتبال اعلام کردند.


بر اساس برنامه‌ریزی مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا تیم امید در تاریخ های سوم و نهم آبان ماه دو مسابقه دارد و این در شرایطی است که پیکان در روز سوم آبان ماه باید مقابل هوادار تهران در هفته دوم لیگ برتر قرار بگیرد و احتمالا دیدار سوم این تیم مقابل ذوب آهن هم در روز ۱۰ آبان برگزار می‌شود.


از آنجایی که ۳ بازیکن مذکور پیکان در تیم امید جزو نفرات اصلی خودروسازان هستند، مدیران این باشگاه امروز طی نامه ای به برنامه بازی های خود در لیگ اعتراض کردند.


در نامه‌ای که پیکان به ریاست سازمان لیگ فوتبال نوشته، این باشگاه خواهان تعویق دو مسابقه خود در هفته های دوم و سوم لیگ برتر شده است. پیکانی ها در این نامه ذکر کرده اند که اگر تغییری در برنامه بازی ها صورت نگیرد، حاضر با همکاری با تیم امید و در اختیار قرار دادن نفرات خود نیستند.


در واقع خواسته مسئولین و کادر فنی پیکان است که به دلیل حضور ۳ بازیکن اصلی و تاثیرگذار این تیم در جمع شاگردان مهدوی کیا مسابقات پیکانی ها در لیگ به تعویق بیافتد تا این باشگاه از این ناحیه متضرر نشود.


پیکان اولین باشگاهی نیست که نسبت به حضور نفراتش در تیم امید در کوران مسابقات معترض شده و احتمالا طی روزهای آینده این موضوع به یک بحران جدی در فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.

تگ ها


پیکان تهران