تهدید کوین دی بروین به جدایی از سیتی

کوین دی بروین یک سال به سیتی فرصت خواهد داد تا مشکلات با یوفا را حل و فصل کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتحادیه فوتبال اروپا اواخر بهمن ماه به طور رسمی اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا و به اتهام سندسازی و اعلام غیرواقعی رقم درآمدهایش برای توجیه خریدهای نجومی بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به مدت دو سال از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا محروم است.

این باشگاه انگلیسی حالا تنها امیدش برای نجات از این شرایط، تغییر این حکم توسط دادگاه حکمیت ورزش (‌CAS) است.

محرومیت اخیر در پی افشاگری دو سال پیش نشریه اشپیگل بوده اما یوفا حالا قصد دارد تحقیقات جدیدی در مورد سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ را نیز شروع کند.

سیتی با استخدام وکلایی خبره اطمینان دارد که این رای را باطل خواهد کرد و به ستاره های خود این را وعده داده است. محرومیت دو ساله ی سیتی می تواند باعث جدایی بسیاری از ستاره های این تیم شود و در این صورت، پروژه های جاه طلبانه باشگاه با خطر بزرگی مواجه خواهد شد.

کوین دی بروین یکی از بازیکنانی است که ممکن است در صورت باقی ماندن محرومیت، به تیمی دیگر برود. ستاره محبوب پپ گواردیولا به نشریه بلژیکی "'Het Laatste Nieuws" گفت:« فعلا فقط منتظرم ببینم نتیجه فرجام خواهی چه خواهد شد. باشگاه به ما گفته است که ۱۰۰ درصد رای عوض خواهد شد و من ترجیح می دهم در این قضیه، به تیمم ایمان داشته باشم.

در هر صورت می توان یک سال منتظر نتیجه ماند اما اگر قرار باشد رای برای سال دوم هم باقی بماند، شرایط تغییر خواهد کرد. قطعا اگر تصمیمی برای جدایی بگیرم، همه متوجه خواهید شد. فعلا اما صبر می کنم تا ببینم دفاعیه باشگاه جواب می دهد یا خیر.»

بیشتر بخوانید:

آگوئرو: فقط می‌خواهم با سیتی قهرمان چمپیونزلیگ بشوم

آگوئرو: خیلی از بازیکنان نگران شروع بازی‌ها هستند

 

 

تگ ها


کوین دی بروین فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال