توئیتر حساب 50 بازیکن رنگین‌پوست را زیر نظر می‌گیرد

شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که جهت مبارزه قاطع با توهین‌های نژادپرستانه، قصد دارد حساب کاربری 50 بازیکن بزرگ رنگین‌پوست را به صورت 24 ساعته تحت نظر بگیرد....

به گزارش مدال؛ در سال‌های اخیر توهین‌های نژادپرستانه از استادیوم‌ها به فضای مجازی هم رسیده و در آخرین مورد «تامی آبراهام» و «پل پوگبا» پس از هدر دادن پنالتی‌های خود در سوپرجام اروپا و دیدار هفته دوم لیگ برتر انگلیس، قربانی توهین‌های نژادپرستانه شدند.

حال خبر می‌رسد که شبکه اجتماعی «توئیتر» قصد دارد حساب پنجاه بازیکن رنگین‌پوست را زیر نظر بگیرد تا با توهین‌های نژادپرستانه علیه آنها مقابله کند. فصل گذشته تعداد بسیاری از بازیکنان فوتبال در اعتراض به توهین‌ها برای 24 ساعت در توئیتر و سایر شبکه‌های مجازی فعالیت خود را متوقف کردند و حالا توئیتر تصمیم به تغییر سیاست‌های خود گرفته است.

به گزارش «تایمز» مسئولان توئیتر قصد دارند که شیوه فعال‌تری برای جلوگیری از توهین‌های نژادپرستانه اتخاذ کنند و می‌خواهد پست‌ها و فعالیت‌های پنجاه بازیکن بزرگ رنگین‌پوست را در توئیتر به صورت متوالی و مرتب مورد بررسی قرار دهند. در گذشته توئیتر تنها در شرایطی که توهینی گزارش میشد به بررسی آن می‌پرداخت ولی حالا قصد دارد به طور کامل تمام اتفاقات را رصد و در صورت مواجه با هر گونه توهین نژادپرستانه، فرد خاطی را به مقامات قضایی معرفی و اکانت او را برای همیشه مصدود کند.

بیشتر بخوانید:

سیاست زیرکانه رئال برای جذب نیمار در آخرین لحظه

تگ ها


نژادپرستی جنگ علیه نژادپرستی پل_پوگبا تامی آبراهام UEFA Champions League فوتبال