توئیت‌های برتر فوتبال ‌اروپا در هفته‌ای که گذشت(عکس)

در روزهای گذشته اتفاقات فوق العاده جذابی در فوتبال اروپا رخ داده است....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای اخیر مسابقات جام حذفی انگلیس انجام شد و لستر سیتی موفق شد برای اولین بار از سال ۱۹۸۲ به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه پیدا کند. در این هفته همچنین سلتیک و رنجرز مقابل یکدیگر قرار گرفتند. 

کاملا حرفه ای
هیچ چیز در اینجا برای دیدن وجود ندارد مگر واکنش احساسی و در عین حال منصفانه به پیروزی لسترسیتی برابر منچستر یونایتد در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس. این یک نمایش خوب برای شاگردان برندان راجرز بود اما در عین حال اوله گنار سولسشر نتوانست با انجام چهار تعویض در نیمه دوم شرایط را تغییر دهد. 

عملکرد فوق العاده چلسی
شروع فوق العاده توماس توخل در چلسی با پیروزی دو گله این تیم برابر شفیلد یونایتد ادامه یافت؛ موضوعی که باعث شد آنها به نیمه‌نهایی جام حذفی صعود کنند. 

فرصت برای انتقام
ساوتهمپتون نیز توانست به مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس صعود کند تا با لستر روبرو شود. با توجه به اینکه آنها سابقه شکست ۹ گله برابر لستر سیتی را در کارنامه دارند این مسابقه می تواند یک فرصت انتقام برای شان تلقی شود. این در حالی است که منچستریونایتد نیز موفق به انجام این کار شده بود و در صورت صعود شیاطین سرخ، این مسابقه هم یک بازی انتقامی برای ساوتهمپتون به حساب می‌آمد 

اتحاد گلاسکو
بعد از قطعی شدن قهرمانی رنجرز اسکاتلند آنها در مقابل رقیب سنتی خود یعنی سلتیک قرار گرفتند. جایی که در آن دو تیم به دلیل توهین نژادپرستانه اخیر همبستگی خود را با یکدیگر نشان دادند تا مشخص شود بعضی چیزها از فوتبال بزرگتر است. با این حال وقتی مسابقات آغاز شد هر دو تیم فارغ از همه مسائل رقابت سالمی با یکدیگر انجام دادند. 

آبی آبی
در مناطق مختلف اسکاتلند، هواداران رنجرز هنوز برای کسب عنوان قهرمانی تیم خود جشن می گرفتند و همچنین جلوی رسیدن سلتیک به ۱۰ پیروزی متوالی را گرفتند.

لواندوفسکی به این دنیا متعلق نیست
علی رغم این که بایرن مونیخ تنها پس از ۱۲ دقیقه ۱۰ نفره شد اما این بازیکن موفق شد با ثبت هت تریک به پیروزی پر گل تیمش کمک کند. 

او سیر نمی شود 
در لالیگا یک رقابت جذاب قهرمانی وجود دارد. اتلتیکو مادرید به واسطه گل لوئیس سوارز موفق شد فاصله چهار امتیازی خود را با بارسلونا حفظ کند. 

نجات دهنده ای به نام بونو
بونو، دروازه‌بان سویا، با گلی که در لحظات پایانی برابر رئال وایادولید به ثمر رساند تیمش را از یک شکست نجات داد.