تواضع تحسین برانگیز رونالدو در قبال بازیکنان یوونتوس

کریستیانو رونالدو حاضر نشد از نشان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای عنوان بهترین بازیکن فصل سری آ روی پیراهن خود استفاده کند....

کریستیانو رونالدو حاضر نشد از نشان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای عنوان بهترین بازیکن فصل سری آ روی پیراهن خود استفاده کند.

به گزارش مدال، کریستیانو رونالدو سال گذشته پس از 9 فصل حضور در رئال مادرید با قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو به یوونتوس پیوست. او در اولین فصل حضورش در یووه توانست با این تیم سوپرکاپ ایتالیا و نیز عنوان قهرمانی لیگ را کسب کند. هرچند رونالدو نتوانست عنوان آقای گلی را به دست بیاورد اما در انتهای فصل عنوان بهترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

رونالدو که در میان سه نامزد نهایی بازیکن سال یوفا قرار داشت و این عنوان را به فن دایک باخت، امروز در میان سه نامزد نهایی بهترین‌های فیفا نیز قرار گرفته و با مسی و فن دایک برای کسب این جایزه رقابت خواهد داشت.

فدراسیون فوتبال ایتالیا برای قدردانی از بهترین های فصل گذشته سری‌آ (دروازه‌بان، مدافع، هافبک، مهاجم و بهترین بازیکن) یک نشان به آنها اهدا کرده است که تا پایان فصل روی پیراهن شان خودنمایی خواهد کرد. برای مثال کالیدو کولیبالی از ناپولی به عنوان بهترین مدافع فصل این نشان را روی پیراهن خود در بازی با یوونتوس داشت ولی در سوی مقابل کریستیانو رونالدو از این نشان استفاده نکرد. گفته می‌شود رونالدو به پاس احترام برای هم تیمی هایش از این نشان استفاده نکرده چرا که اعتقاد دارد بدون کمک آنها نمی‌توانسته بهترین بازیکن فصل شود.

اخبار مرتبط:

رونالدو: من و مسی بخشی از تاریخ فوتبال هستیم

تگ ها


ستاره پرتغالی نشان بهترین بازیکن فصل فدراسیون فوتبال ایتالیا بیانکونری فوتبال جهان کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال