توافق ابتدایی تراشتگن و بارسا بر سر تمدید قرارداد

طبق ادعای موندودپورتیوو بارسا و تراشتگن بر سر مدت تمدید قرارداد به توافق قطعی رسیدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تمدید قرارداد با مارک آندره تراشتگن اولویت اصلی بارسلوناست و اطمینان این باشگاه از تمدید قرارداد با این دروازه بان آلمانی طی هفته های آینده در حال افزایش است. بارسلونا می خواهد قرارداد تراشتگن را تا ژوئن ۲۰۲۵ تمدید کند و دستمزد او را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. 

قرارداد کنونی تراشتگن با بارسلونا در سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد. پیش از دوران شیوع کرونا، مذاکراتی میان بارسلونا و تراشتگن در جریان بود اما شیوع ویروس کرونا باعث توقف مذاکرات شد. 

گلر آلمانی بارسا هفته گذشته از استراحت یک هفته ای خود بازگشت تا تمریناتش را برای مصاف حساس مقابل ناپولی در لیگ قهرمانان از سر بگیرد. او که در بازگشت به بارسلونا با خبرنگار برنامه خوگونس شبکه لاسستا روبرو شده بود، در پاسخ به سوالی در مورد تمدید قراردادش لبخند زد و به یک پاس کوتاه اکتفا کرد:« ببینیم چه خواهد شد.»

طبق ادعای موندودپورتیوو، تمدید با تراشتگن در مسیر درستی قرار دارد و هرچند بر سر مسائل مالی هنوز توافق قطعی حاصل نشده اما بر سر مدت قرارداد دو طرف به توافق رسیده اند. گلر آلمانی با بارسا ۵ ساله تمدید خواهد کرد. هم بارسا و هم تراشتگن بر سر ادامه همکاری موافقت کرده اند اما بحران اقتصادی ناشی از کرونا باعث شده تا رقم پیشنهادی بارسا با رقم مورد توقع تراشتگن تفاوت داشته باشد.

گفته می شود تراشتگن سالانه دستمزدی ۱۵ میلیون یورویی از بارسا طلب کرده است. جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا اخیرا گفت که تراشتگن باید شرایط مالی باشگاه را درک کند. با توجه به بحران اقتصادی پساکرونا بدون شک توافق نهایی با تراشتگن بر سر رقمی کمتر صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

ترکیب اصلی بارسلونا برابر ناپولی لو رفت

بند آنتی نیمار در قرارداد آنسو فاتی و بارسلونا!تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان بارسلونا فوتبال