توافق ابتدایی علی علیپور با ماریتیمو پرتغال

مهاجم پرسپولیس در شرایطی که باب مذاکره با این تیم برای تمدید قرارداد را باز کرده، گفته می‌شود مذاکراتی موازی در پرتغال را دنبال می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که پرسپولیسی ها مذاکرات خود با علی علیپور مهاجم شماره ۷۰ خود پیش میبرند، از پرتغال خبر آمده که علیپور با تیم ماریتیمو مذاکراتی را انجام داده و حتی به توافق هم رسیده است.

مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیسی ها که چهارمین گلزن تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود، عصر امروز در حالی پس از چند ساعت حضور در باشگاه مقابل خبرنگاران قرار گرفت که همه منتظر خبر تمدید قراردادش بودند اما علیپور از نوعی محدودیت و سقف قرارداد سرخ ها صحبت کرد و در نهایت گفت که قرار است باشگاه به او خبر بدهد.

توافق علیپور با ماریتیمو در حالی انجام شده که این تیم امیر عابدزاده دروازه بان ملی پوش را در اختیار دارد و شاید شمار ایرانی هایش به عدد دو برسد و همچنین با حضور علیپور رقابت او با طارمی که پیش تر بایکدیگر زوج بودند هم جالب توجه خواهد شد.

نشریه رکورد پرتغال هم به این مذاکرات پرداخته و از توافق مهاجم پرسپولیس با این باشگاه پرتغالی پرده برداشته است.

با جدایی احتمالی علیپور و اوساگوآنا، عیسی آل کثیر و مهدی عبدی تنها مهاجمان پرسپولیس خواهند بود و کار این تیم برای فصل آینده بسیار سخت می‌شود.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ ماریتیمو پرسپولیس تهران فوتبال ایران علی علیپور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال