توافق الاهلی با میرچیا لوچسکیو

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : قهرمان ایران درمرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آ ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

قهرمان ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی به مصاف حریف عربستانی می رود که هدایت این تیم به چهره سرشناس رومانیایی، میرچیا لوچسکیو سپرده شد.

رقیب عربستانی پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بعد از هفته ها مذاکره با چهره های سرشناس مربیگری  سرانجام با سرمربی مشهور و پرافتخار رومانیایی برای سپردن سکان هدایت خود به توافق رسید.

الاهلی که در مرحله یک چهارم نهایی رقیب پرسپولیس شد بعد از این که گروس سوئیسی را از کار برکنار کرد در طی چند هفته گذشته مذاکرات زیادی با مربیان صاحب نام داشت و در نهایت با میرچیا لوچسکیو سرمربی مشهور رومانیایی فصل قبل زنیت به توافق رسید تا این مربی هدایت سبزپوشان جده را برابر قهرمان ایران برعهده داشته باشد.

میرچیا لوچسکیو که فصل قبل روی نیمکت زنیت روسیه حضور داشت در ویترین افتخارات خود با شاختاردونتسک اوکراین و گالاتاسرای ترکیه فاتح جام های مختلف اروپایی از جمله یورولیگ و سوپرلیگ اروپا شد و پیش تر از آن نیز هدایت اینترمیلان ایتالیا را برعهده داشت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال