توافق انجام شد؛ استقلال بدون امیدهایش به مصاف نساجی می رود

شفر پذیرفت بدون بازیکنان امید خود با نساجی دیدار کند....

شفر پذیرفت بدون بازیکنان امید خود با نساجی دیدار کند.

نشست سرمربیان تیم‌های استقلال و امید ایران با حضور مدیر مسابقات سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، امروز جلسه ای با حضور وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال تهران و زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد. در این جلسه بر نحوه تعامل و همکاری باشگاه استقلال با تیم امید ایران بحث و گفت و گو شد.

فتاحی بعد از این جلسه گفت: شفر موافقت کرده که بازیکنان تیم امید استقلال بعد از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار تیم امید قرار بگیرند و استقلال بدون ملی پوشان خود در هفته بیست و دوم مقابل نساجی مازندران به میدان برود.

سازمان لیگ از  سایر باشگاه‌های لیگ برتری نیز انتظار دارد که برای موفقیت فوتبال ملی هستند که در هفته بیست و دوم لیگ برتر ملی پوشان امید خود را در اختیار تیم امید بگذارند. 

دو باشگاه پدیده و سایپا نیز که بیش از ۳ بازیکن در تیم امید ایران دارند در صورت تمایل می‌توانند در هفته بیست و دوم لیگ برتر به میدان نروند و مسابقه این دو تیم به زمان دیگری موکول خواهد شد.

حمید استیلی گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوب و مفیدی با اعضای کادر فنی باشگاه استقلال داشتیم. در این نشست مقرر شد بعد از مسابقه روز جمعه استقلال برابر نفت مسجدسلیمان کلیه ملی پوشان این باشگاه در اردوی تیم امید حضور یابند و تمرینات ریکاورى خودشان را انجام دهند. همچنین با توجه به حساسیت مسابقه روز سه شنبه برابر العین امارات در آستانه‌ی این بازی بازیکنان به اردوی استقلال بازمى گردند. از شفر درخواست کردیم پس از بازی مقابل العین کلیه نفرات دعوت شده را در اختیار تیم امید بگذارند که خوشبختانه او موافقت کرد.

مدیر تیم امید درپایان اظهار داشت: حُسن همکاری سرمربی استقلال به عنوان یک مربی خارجی شایسته‌ قدردانى است. او پذیرفت که برای بازی با نساجی به خاطر منافع تیم امید از ملى پوشان خودشان چشم پوشی کنند که بر این اساس بعد از بازی مقابل العین بازیکنان استقلال را به شکل کامل و تا پایان اردو در اختیار خواهیم داشت.