توافق اولیه یوونتوس با مدافع فرانسوی بارسا

ژان کلر تودیبو مدافع فرانسوی بارسلونا در حال مذاکره برای پیوستن به یوونتوس است....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر اخبار متفاوتی در مورد تبادل بازیکن بین یوونتوس و بارسلونا منتشر شده است. ابتدا بحث توافق میرالم پیانیچ با بارسا مطرح شد اما ستاره بوسنیایی یا با ۶۰ میلیون یورو به بارسا خواهد رفت یا اینکه بارسا بتواند بازیکن یا بازیکنانی به یوونتوس پیشنها بدهد.

دیاریو اسپورت نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا امروز خبر داد که یوونتوس در حال مذاکره با ژان کلیر تودیبو است. مدافع فرانسوی ۱۹ ساله بارسا که ژانویه ۲۰۱۹ از تولوز به خدمت گرفته شد.

تودیبو پس از اینکه نتوانست در بارسا به ترکیب ثابت راه یابد، زمستان گذشته راهی شالکه شد. قرارداد او قرضی با بند خرید ۲۵ میلیون یورویی است ولی گفته می شود که پس از شیوع کرونا و بحرانی شدن وضعیت اقتصادی تیم های فوتبال، شالکه قصد پرداخت این مبلغ برای قطعی کردن قرارداد مدافع فرانسوی را ندارد و او تابستان به بارسا بازخواهد گشت.

مقصد بعدی تودیبو می تواند یوونتوس باشد و گویا به توافقات اولیه با این باشگاه نیز رسیده است. بارسا البته باید یک هافبک را نیز به یوونتوس انتقال بدهد و گفته می شود مجموع رقم انتقال این دو بازیکن باید ۵۰ میلیون یورو باشد.

در ایتالیا همچنین صحبت از علاقه بارسا به دو بازیکن دیگر یوونتوس؛ ماتیا دی شیلیو و دانیله روگانی است. دی شیلیو رقیب جدی جوردی آلبا خواهد بود و روگانی هم می تواند خط دفاعی بارسا را تقویت کند.

تگ ها


میرالم پیانیچ ژان کلر تودیبو بارسلونا یوونتوس