توافق اینتر و اونانا؛ بارسلونا ناکام ماند

آندره اونانا، دروازه‌بان آژاکس، با اینتر به توافق رسیده تا بارسلونا در جذب او ناکام بماند....

به گزارش "ورزش سه"، اونانا پیش از این عملکرد خوبی را در ترکیب آژاکس به نمایش گذاشته و همین باعث شده که اینتر و بارسا هر دو رقابتی را برای جذی او آغاز کنند.

اما حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی، مدعی شده که اینتر بدون شک مقصد بعدی این دروازه‌بان برای فصل آینده خواهد بود.

این مفسر اسکای اسپورت ایتالیا در صفحه رسمی خود در اینستاگرام گزارشی درباره شرایط اونانا منتشر کرده و در آن ادعا کرده که انتقال او به اینتر به عنوان بازیکن آزاد را باید تمام شده دانست.

رومانو در این پست نوشت:« این تصمیم چند ماه قبل گرفته شده  و هنوز هم بر قوت خود باقی است. اونانا می‌خواهد اینتر را به عنوان باشگاه بعدی‌اش انتخاب کند و برای آغاز فصل ۲۳-۲۰۲۲ با پیراهن این تیم به توافق شفاهی رسیده است. امضای قرارداد بین دو طرف به زودی انجام خواهد شد. اونانا برای بارسلونا به عنوان اولین باشگاهش احترام قائل است اما هرگز نگفته که بارسا اولین گزینه‌اش است.»

این بازیکن ۲۵ ساله در اوایل هفته جاری گفته بود که بارسا یکی از بهترین تیم‌های جهان است. او اظهار داشت:« من دوست دارم هر هفته بازی کنم و به همین دلیل برای جنبه ورزشی احترام قائل هستم.»

اونانا در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد به اینتر ملحق خواهد شد، چرا که قراردادش در ژوئن ۲۰۲۲ با آژاکس به پایان خواهد رسید.

پیرو اوسیلیو، مدیر اینتر، پیش از این در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا تایید کرده بود که این ملی‌پوش کامرونی یکی از بازیکنانی است که اینتر با دقت زیرنظر دارد.

تگ ها


اینتر میلان آندره اونانا آژاکس بارسلونا