توافق بارسا و لیورپول برای انتقال واینالدوم؟

با وجود موضع‌گیری یورگن کلوپ درباره احتمال ماندگار شدن واینالدوم در لیورپول، برخی رسانه‌ها مدعی‌اند لیورپول و بارسا بر سر انتقال او به توافق رسیده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه یورگن کلوپ سرمربی لیورپول اخیراً اعلام کرد به ماندن جورجینیو واینالدوم ستاره هلندی تیمش در این تیم امیدوار است ولی برخی رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند دو باشگاه لیورپول و بارسلونا بر سر انتقال این ستاره هلندی به نوکمپ به توافق رسیده اند و انتقال او قطعی به نظر می رسد.

شایعات درباره انتقال واینالدوم به بارسا در تابستان جاری بالا گرفت. رونالد کومان سرمربی بارسلونا تمایل زیادی به جذب ستاره هموطنش دارد و به مدیریت باشگاه برای جذب او فشار می آورد. از سوی دیگر لیورپول که تیاگو آلاکانتارا را هدف گرفته بود به این نتیجه رسید که می تواند واینالدوم را واگذار کند.

واینالدوم اما در نهایت در آنفیلد ماندگار شد. او در فصل جاری یکی از مهره‌های فیکس یورگن کلوپ بوده و تا اینجا در همه بازی‌ها به جز یک بازی به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته است. کلوپ اخیراً در پاسخ به سوالات خبرنگاران به صراحت اعلام کرد که امیدوار است واینالدوم را در تیمش داشته باشد.

اما برخی رسانه‌ها امروز مدعی شدند که پیش از این بین دو باشگاه بارسلونا و لیورپول درباره انتقال واینالدوم توافق حاصل شده و ستاره هلندی تابستان آینده راهی نوکمپ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نامزد ریاست بارسا: کومان را روی نیمکت حفظ می‌کنم

هر کاری برای نجات بارسا کردیم ولی غیرممکن بود

 

تگ ها


جورجینیو واینالدوم فوتبال جهان لیورپول بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال