توافق بازیکن تیم ملی فوتسال ایران با بنفیکا پرتغال

با اعلام یک خبرنگار اسپانیایی، کار حضور حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در تیم بنفیکا پرتغال تمام شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران چند هفته پیش به صورت رسمی از تیم غیرت قزاقستان جدا شد و در این مدت خبرهایی از پیشنهاد باشگاه های بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون پرتغال و ال پوزو اسپانیا به این ملی پوش کشورمان منتشر شده بود.

برای پیگیری این موضوع با «گوستاوو مونانا» خبرنگار و مفسر اسپانیایی که خبرهای فوتسال اروپا را پوشش می دهد، گفتگویی را انجام داد.

مونانا در خصوص تیم آینده حسین طیبی، گفت: طیبی فصل بعد در بنفیکا پرتغال بازی می کند. کار انتقال این بازیکن به بنفیکا بیش از یک ماه است که به پایان رسیده.

این خبرنگار اسپانیایی با تاکید بر اطمینانش از صحت خبر خود، از اظهار نظر در خصوص مبلغ قرارداد این بازیکن خودداری کرد.

مونانا با تمجید از توانایی های حسین طیبی خاطرنشان کرد: فکر می کنم بنفیکا شانس درستی را به طیبی داده است. تابستان گذشته تعداد زیادی از باشگاه های اسپانیایی می توانستند با این بازیکن قراداد امضا کنند اما ریسک نکردند. به نظرم کار آنها اشتباه بود.

وی افزود: طیبی برنده متولد شده است و بازیکنی است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند. او یک عصر و دوره جدید را در بنفیکا ثبت خواهد کرد.

خبرنگار اسپانیایی در ادامه به دیگر خریدهای تیم بنفیکا اشاره کرد و گفت: نیلسون از تیم براگا، آرتور بازیکن برزیلی از بارسلونا و سیشخالا از گازپروم روسیه بازیکنانی هستند که با بنفیکا قرارداد بسته اند. ژوئل روخا سرمربی بنفیکا تیم فوق العاده ای را برای جبران بازیکنان جدا شده ساخته است.

بیشتر بخوانید:

اعتراض به احتمال لغو پلی‌آف فوتسال بانوان

جام ملت‌های فوتسال آسیا آبان برگزار می‌شود!

 

 

تگ ها


تیم ملی فوتسال ایران حسین طیبی فوتسال بنفیکا