توافق بایرن مونیخ با جانشین مانوئل نویر!

سران باشگاه بایرن مونیخ از حالا به فکر انتخاب جانشینی شایسته برای مانوئل نویر هستند...

سران باشگاه بایرن مونیخ از حالا به فکر انتخاب جانشینی شایسته برای مانوئل نویر هستند

به گزارش خبرنگار مدال، مانوئل نویر سنگربان باتجربه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان ۳۳ ساله شده و سران بایرن مونیخ می‌دانند باید برای جانشینی او در سال‌های آینده، گرینه‌ای شایسته در نظر بگیرند. حالا به نظر می‌رسد آنها گزینه خود را شناسایی کرده و حتی نشریه بیلد مدعی شده که باواریایی‌ها حتی با او به توافق نیز رسیده‌اند. این بازیکن کسی نیز جز سنگربان جوان شالکه یعنی الکساندر نوبل.

قرارداد نوبل ۲۳ ساله سال آینده با شالکه تمام می‌شود و سران این تیم مدت‌هاست به دنبال تمدید قرارداد این سنگربان آینده‌دار و گنجاندن بند جدایی در قرارداد او هستند اما اینطور که به نظر می‌رسد بایرن مونیخ از حالا با او توافق کرده که سال آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی آلیانتس آرنا شود. او که از سراسر اروپا علاقه‌مندان زیادی دارد اعلام کرده که مایل است در آلمان بماند و ظاهراً جانشین مانوئل نویر نیز به مانند او از شالکه به بایرن خواهد آمد.

او که سنگربان تیم جوانان آلمان نیز بوده است، به تازگی پیشنهاد لایپزیگ را رد کرده و تیم‌های تاتنهام، پاری‌سن‌ژرمن و اتلتیکومادرید را نیز خواهان خود می‌بیند.

اخبار مرتبط:

واکنش مولر به شایعه جدایی‌اش از بایرن مونیخ

تگ ها


تیم جوانان آلمان فوتبال جهان سنگربان جوان شالکه جانشین مانوئل نویر باواریایی‌ها مانوئل نویر الکساندر نوبل شالکه ۰۴ بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال