توافق با اینتر؟ بارسلونا خانه و گزینه اول من است

آندری اونانا، دروازه بان کامرونی آژاکس شایعات توافق با اینتر برای فصل بعد را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آندری اونانا که در آکادمی لاماسیا و در شهر بارسلونا رشد کرده،  در پایان فصل با آژاکس تمام می شود و اخبار حاکی از توافق این سنگربان با مدیران اینتر بوده است. اما آندری اونانا تاکید کرد علاقه زیادی به بازگشت به بارسلونا داشته و البته هنوز در مورد مقصد بعدی خود تصمیم نگرفته است.

آندری اونانا گفت: "چندین پیشنهاد دارم، اما هنوز مقصد بعدی خود را انتخاب نکرده ام. شما هرگز نمی دانید در فوتبال چه اتفاقی می تواند رخ دهد و هیچ قطعیتی وجود ندارد. ما منتظریم ببینیم کدام پروژه جالب تر است و برای من مهم ارزیابی شرایط ورزشی باشگاه است. بارسا همچنان یکی از بهترین تیم های جهان است و البته من می خواهم هر هفته بازی کنم.

توافق با اینتر؟ مطبوعات در مورد خیلی چیزهای دیگر هم صحبت می کنند و شایعاتی در مورد رفتن من به آرسنال و بارسا نیز منتشر شده، اما در حال حاضر توافقی وجود ندارد و من هنوز تصمیم گیری نکرده ام.

احتمال انتقال به بارسلونا؟ من همچنان با بارسا در تماس هستم و از زمان جدایی رابطه خیلی خوبی با این تیم دارم. بارسا خانه من است و همیشه تماس هایی وجود داشته است. به طور مشخص امضای قرارداد با بارسا همچنان گزینه اول من است. اینجا خانه من بوده و من در این شهر بزرگ شدم. می دانم که بالاخره یک روز در نوکمپ بازی خواهم کرد، نمی دانم با لباس بارسا یا مقابل این تیم.

رقابت احتمالی با مارک آندره تراشتگن؟ دروازه بان بارسا همیشه یکی از بهترین های جهان خواهد بود، چه تراشتگن باشد و چه هر شخص دیگری. مارک در گذشته نشان داده که چه دروازه بان بزرگی است و او به این روند ادامه می دهد. همه ما اشتباه می کنیم و این بخشی از روند یادگیری است.

سابقه حضور در بارسلونا؟ در لاماسیا شما در یک هتل مجلل هستید و تا زمانی که از آنجا خارج نشده اید، متوجه ارزش این آکادمی نمی شوید. شما آنجا به عنوان یک بازیکن رشد کرده و چیزهای زیادی یاد می گیرید و خاطراتی که من در لاماسیا دارم فوق العاده است."

تگ ها


اینتر میلان آندره اونانا مارک آندره ترشتگن فوتبال جهان اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال