توافق بین بارسلونا و نمایندگان نیمار حاصل نشد/ کار به دادگاه کشید

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،طرفین در جلسه ای خصوصی، اختلافات را حل نکردند و حالا شانسشان را در دادگاه امتحان خواهند کرد ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداری، طرفین در جلسه ای خصوصی، اختلافات را حل نکردند و حالا شانسشان را در دادگاه امتحان خواهند کرد. 
از بارسلونا خبر می رسد در جلسه ای که روز دوشنبه میان نمایندگان این باشگاه و نیمار برای رسیدن به راه حلی مشترک در پرونده پاداش تمدید قرارداد فوق ستاره برزیلی، به توافقی نرسیدند و بدین ترتیب کار به دادگاه کشیده می شود.
اوایل آگوست بود که نیمار به بارسلونا اعلام کرد که خواهان جدایی است و به پاری سن ژرمن می رود. ساعتی بعد، نمایندگان پاری سن ژرمن 222 میلیون یورو بند آزادسازی فوق ستاره برزیلی را به بارسلونا پرداخت کردند تا بزرگ ترین انتقال تاریخ رقم بخورد. نیمار که سال قبل، قراردادش با بارسلونا را تمدید کرده بود، برای دریافت پاداش این تمدید، جدایی اش را به تاخیر انداخت اما بارسلونا اعلام کرد که حاضر نیست چنین پولی را پس از جدایی او پس ازتنها یک سال از تمدید قرارداد، به پدر فوق ستاره برزیلی بپردازد.
یک هفته بعد، باشگاه بارسلونا اعلام کرد که از نیمار و پدرش به دلیل پایبند نبودن به توافقات، شکایت کرده و خواستار برگرداند آن قسمت از پاداش تمدید قرارداد است که به نیمار پرداخت شده. بارسلونا همچنین خواستار 8.5 میلیون یورو خسارت و 10 درصد بیشتر به خاطر تاخیر شد. بارسلونا حتی مدعی شد اگر نیمار از پرداخت این جریمه سر باز بزند، این پاری سن ژرمن است که باید آن را بر عهده بگیرد. نیمار هم از بارسلونا شکایت کرد و خواهان دریافت باقی مانده پاداش تمدید قرارداد شده است. رقمی حدود 26 میلیون یورو. بارسلونا نیز این پول را به خزانه داری دادگاه داده تا پس از مشخص شدن تکلیف شکایت ها، آن را به برنده پرونده پرداخت کند. 
دادگاه هفته گذشته به طرفین اعلام کرد که ابتدا با یکدیگر جلسه ای برگزار کنند تا شاید به توافق رسیده و کار به دادگاه کشیده نشود. mundodeportivo امروز گزارش داد که این جلسه دوشنبه همین هفته برگزار شده اما طرفین به توافقی نرسیدند تا کار رسما به دادگاه کشیده شود. حالا نیمار و بارسلونا پرونده را به لحاظ حقوقی پی خواهند گرفت تا در نهایت ببینند حق با چه کسی است.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا فوتبال