توافق تلفنی کارلو آنچلوتی با مهاجم منچستریونایتد

رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که کارلو آنچلوتی سرمربی ناپولی به صورت تلفنی با الکسیس سانچز گفتگو کرده و با او برای حضور در ترکیب تیم تحت رهبری‌اش به توافق رسیده است....

به گزارش مدال؛ از روزهای نخست نقل‌وانتقالات تابستانی، از «الکسیس سانچز» به عنوان یکی از خروجی‌های باشگاه منچستریونایتد نام برده میشد، ستاره‌ای که در روزهای حضورش در اولدترافورد نتوانست آنطور که باید و شاید بدرخشد.

مهاجم شیلیایی شیاطین‌سرخ، چندی پیش تا آستانه انتقال به رم نیز پیش رفت اما این انتقال در نهایت انجام نشد و حالا او به باشگاه‌هایی همچون یوونتوس، میلان و ناپولی لینک شده است.

در این بین «فوتبال ایتالیا» مدعی شده که «کارلو آنچلوتی» سرمربی نامدار ناپولی به صورت تلفنی با سانچز به گفتگو پرداخته و مهاجم 30 ساله یونایتد، موافقت خود را برای پیوستن به آبی‌های شهر ناپل به کارلتو اعلام کرده است، موضعی که مسئوالان منچستریونایتد نیز در جریان آن قرار گرفته‌اند و باید دید مذاکرات دو باشگاه در نهایت چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

شرایط متزلزل الکسیس سانچز در منچستریونایتد

تگ ها


کارلو آنچلوتی الکسیس سانچز سانچز ناپولی شیاطین سرخ اخبار نقل وانتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات الکسیس سانچز منچستر یونایتد ناپولی سری آ لیگ برتر فوتبال