توافق حاصل شد؛ اینتر شاه‌ماهی را شکار کرد

کریستین اریکسن هافبک تاتنهام با انتقال به اینتر با قراردادی به مدت چهار فصل و نیم موافقت کرده است تا شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات زمستانی به جمع شاگردان آنتونیو کونته اضافه شود....

به گزارش مدال، نشریه «گاتزتا دلو اسپورت» دقایقی پیش مدعی شد «کریستین اریکسن» برای انتقال به اینتر با سران این باشگاه به توافق رسیده و تاتنهام برای فروش هافبک خود 17 میلیون پوند درخواست کرده است.

هافبک 27 ساله تنها تا پایان فصل با تاتنهام قرارداد دارد و همین مسئله موجب شده اسپرز برای جلوگیری از جدایی رایگان او در تابستان به مبلغ اندکی برای فروشش رضایت بدهد. البته اگر تاتنهامی‌ها بخواهند سنگ جلوی پای اینتر بیندازند، هافبک دانمارکی تابستان به شکل رایگان راهی اینتر خواهد شد. نراتزوری اما باتوجه به درخواست «آنتونیو کونته» برای تقویت خط میانی خود قصد دارد با پرداخت مبلغ مورد نیاز تاتنهام این انتقال را در همین ماه نهایی کند.

تمایل اریکسن به جدایی از تاتنهام باعث شد روز گذشته برخی از هواداران این تیم در جریان دیدار برابر لیورپول تصمیم بگیرند هافبک تیم خود را هو کنند. البته برخی دیگر از هواداران هم از اریکسن حمایت کردند و او هم پس از بازی برای آن‌ها دست تکان داد و سپس با یک هوادار که پرچم دانمارک را داشت عکس یادگاری گرفت و پیراهن خود را به او تقدیم کرد.

بیشتر بخوانید:

مذاکرات جدی گزینه رئال با اینتر!

تگ ها


کریستین اریکسن تاتنهام نراتزوری اسپرز اینتر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال