توافق خامس با شیاطین سرخ

توافق هافبک رئال مادرید با باشگاه منچستریونایتد پس از پایان لالیگا اعلام خواهد شد ......

توافق هافبک رئال مادرید با باشگاه منچستریونایتد پس از پایان لالیگا اعلام خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، خامس رودریگس در فصل جاری نیز نتوانست همچون سال گذشته در ترکیب اصلی رئال مادرید راه پیدا کند. به همین خاطر احتمال جدایی اش از تیم اسپانیایی وجود دارد.

تیم های زیادی خواهان این هافبک کلمبیایی هستند. در برنامه ای از رادیو کاراکول کلمبیا در این زمینه گفته شد: یکشنبه هفته آینده پس از پایان لالیگا توافق خامس رودریگس با منچستریونایتد اعلام می شود. البته باشگاه رئال مادرید تا فینال کاردیف (۱۳ خرداد) این موضوع را به صورت رسمی اعلام نمی کند و پس از آن این اتفاق خواهد افتاد.

رودریگس یکشنبه شب برابر سویا در سانتیاگوبرنابئو هنگام ترک زمین به دو سمت ورزشگاه برگشت و دست زد. حرکت او شبیه به خداحافظی با هواداران در برنابئو بود. این هافبک کلمبیایی در ۲۲ ژوئن ۲۰۱۴ پس از درخشش در جام جهانی با رئال مادرید قرارداد امضا کرد و به نظر می رسد این درخشش در مادرید ادامه داشته باشد اما این اتفاق نیفتاد. خامس به چامارتین رفت تا جای خالی آنخل دی ماریا (هافبک آرژانتینی مادرید را ترک کرد و به منچستریونایتد پیوست) را پر کند اما اکنون او برای بهتر کردن شرایط خود قصد دارد برنابئو را ترک کند و به اولدترافورد برود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال