توافق شخصی اینتر با روملو لوکاکو

اینتر با ستاره بلژیکی یونایتد به توافق رسیده است...

روملو لوکاکو احتمالاً در تابستان راهی اینتر خواهد شد.
به گزارش مدال، روملو لوکاکو یکی از بازیکنانی است که در لیست خرید آنتونیو کونته قرار دارد و خود وی نیز بسیار علاقه دارد این انتقال انجام شده و وی راهی سری‌آ شود. منچستر ایوینینگ نیوز مدعی شد این ستاره بلژیکی به توافق شخصی با اینتر دست یافته و حالا تنها توافق مدیران نراتزوری با یونایتد برای نهایی شدن این انتقال مانده است.

یونایتد مبلغی در حدود 70 میلیون یورو برای فروش لوکاکو می‌خواهد که اینتر مایل به پرداخت چنین رقمی نیست و امیدوار است بتواند بعد از مذاکره با مدیران یونایتد قادر به گرفتن تخفیف یا وارد کردن بازیکنی به این معامله برای کاهش رقم پرداختی باشد.

روملو لوکامو حس می‌کند در یونایتد مورد اعتماد کادر فنی نیست و در همان 6 ماه نیز اوله گونار سولسشر نشان داد مهاجم بلژیکی انتخاب او برای خط حمله نبوده است.

از طرفی لوکاکو نسبت به علاقه کونته به خود آگاه است. سرمربی ایتالیایی در تابستان سال 2017 نیز تلاش زیادی کرد لوکاکو از اورتون راهی چلسی شود اما در نهایت یونایتد موفق به جذب این مهاجم تنومند شد و ستاره بلژیکی که مدتی قبل کونته را بهترین سرمربی دنیای فوتبال خطاب کرد، حالا امیدوار است بعد از دو فصل بتواند شاگرد وی این بار در جوزپه مه‌آتزا شود.

بیشتر بخوانید:

ترفند کونته؛ خریدهای اقتصادی نراتزوری

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی ستاره بلژیکی اوله گونار سولسشر فوتبال جهان آنتونیو کونته روملو لوکاکو اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال