توافق شخصی کیلیان امباپه با رئال مادرید

یک مدیر برنامه فوتبالی فرانسوی ادعا کرد که ستاره پی اس جی با رئال به توافق شخصی رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد کیلیان امباپه با پی اس جی تنها یک سال دیگر باقیمانده و او تاکنون حداقل سه پیشنهاد تمدید با باشگاه پاریسی را رد کرده است. پی اس جی پس از تمدید قرارداد قطعی با نیمار تا ۲۰۲۵، حالا همه تمرکز خود را روی تمدید با امباپه گذاشته اما می داند که راضی کردن بازیکنی که از سال ۲۰۱۹ تردیدهایی برای ادامه حضور در این باشگاه دارد،  هرگز کار ساده ای نخواهد بود؛ به خصوص اینکه رویای امباپه همواره بازی برای رئال مادرید بوده است.

برونو ساتین مدیر برنامه های فرانسوی در مصاحبه با کانال پلاس ادعا کرد که ستاره جوان پی اس جی و خانواده اش با رئال به توافق رسیده اند.

او در این رابطه گفت:« در مورد امباپه اطلاعات جدیدی به من رسیده و می دانم که قصد انجام چه کاری را دارد. کیلیان و خانواده اش با رئال به توافق شخصی رسیده اند ولی در این راه مهمتر از هر چیزی، موافقت باشگاه پی اس جی است.»

ساتین ادامه داد:«  واضح است اگر قطری ها نخواهند که امباپه به رئال برود، این اتفاق نخواهد افتاد. او می تواند فصل بعد بماند و سپس به عنوان بازیکن آزاد جدا شود. پیش از این نیز شاهد بوده ایم که سران پی اس جی تا زمانی که نخواهند، هیچ بازیکنی نمی تواند به میل خودش جدا شود.»

لازم به ذکر است که اخرین پیشنهاد تمدید پی اس جی به امباپه سه ساله است ولی این بازیکن هنوز پاسخی به آن نداده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال