توافق علیپور و پرسپولیس/ مهاجم سرخ‌ها در آستانه انتقال به بلژیک

علی علیپور برای انتقال به بلژیک به مسئولین باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده است....

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بر سر انتقال به بلژیک به توافق رسیدیم و امیدوارم هر چه زودتر این انتقال انجام شود.

به گزارش مدال، علی علیپور در مقابل باشگاه پرسپولیس در مورد صحبت‌هایی مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس گفت: من هر چه دارم و ندارم از پرسپولیس است و همیشه هم هواداران از من حمایت کردند.

وی افزود: طبق صحبت‌های قبلی که انجام دادم دوست دارم از انتقال من سود خوبی به باشگاه پرسپولیس برسد.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با عرب در این مورد صحبت کردیم و پیشنهاد من از بلژیک برای باشگاه بهتر از پیشنهاد اسپانیا است. امیدوارم مراحل بعدی انتقالم زودتر انجام شود و بتوانم در اروپا فوتبال خود را دنبال کنم.
علیپور خاطرنشان کرد: من در چند وقت اخیر سرگردان هستم و امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه‌ای در این باره برسیم. ما و باشگاه به نظراتی رسیدیم و منتظر جمع بندی در این باره هستیم.
وی در خصوص اینکه خودش دوست دارد به کدام باشگاه منتقل شود، تصریح کرد: با توجه به مشورت‌هایی که گرفتم ترجیح می‌دهم به بلژیک بروم چون هم سود بیشتری به باشگاه پرسپولیس می‌رسد و هم شرایط برای خودم بهتر است.
مهاجم پرسپولیس گفت: رقم اسپانیا کمتر بود که طبق صحبت‌هایی که داشتیم با انتقال به بلژی موافقت شد. امیدوارم هر چه سریعتر این مساله حل شود تا هم باشگاه به سودی که می‌خواهد برسد و هم من بتوانم پیشرفت کنم.

اخبار مرتبط:
حرکت معنادار بازیکن ملی پوش در فضای مجازی برای حضور در پرسپولیس
نقل و انتقالات پرسپولیس/ مذاکرات نهایی علیپور برای جدایی از سرخپوشان

تگ ها


جدایی علی علیپور علی علیپور پرسپولیس نقل انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال