توافق قهرمان نونهالان جهان با تیم تکواندو فرمانیه

دارنده مدال طلای نونهالان و برنز نوجوانان جهان برای حضور در لیگ برتر تکواندو با تیم فرمانیه به توافق رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانیه که در گروه دوم رقابتهای لیگ برتر با تیم‌های دانشگاه آزاد، پالایش نفت، کن و پارسیان البرز همگروه است، بعد از به خدمت گرفتن سینا بهرامی، یک تکواندوکار جوان و با آتیه را نیز به ترکیب خود اضافه کرد.

نیما مهرعلی تکواندوکاری که در رده نونهالان مدال طلای و در رده نوجوانان مدال برنز جهان را کسب کرده است، با این تیم در لیگ برتر به میدان خواهد رفت. جوانی که در سنگین وزن سال گذشته برای پاس قوامین مبارزات بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و با انحلال این تیم حالا برای فرمانیه مبارزه خواهد کرد.

فرمانیه که هادی ساعی را به عنوان مدیرفنی در کنار خود دارد با ترکیبی از تکواندوکاران جوان به دیدار رقبای خود خواهد رفت. پدرام جمشیدی، دارنده مدال نقره نوجوانان آسیا، رامین حسینقلی یزاده دارنده مدال نقره دانشجویان جهان، امیرحسین کولیوند دارنده مدال طلای نونهالان جهان و محمد علی خسروی دارنده طلای المپیک جوانان از دیگر تکواندوکاران جوان و با آتیه این تیم هستد.

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو امروز جمعه با برگزاری دیدارهای گروه یک آغاز می‌شود و هفته آینده هم تیم حاضر در گروه دوم به میدان می‌روند.

تگ ها


تکواندو لیگ برتر تکواندو فدراسیون تکواندو ایران