توافق مدافع گل‌گهر با تراکتور

مدافع فصل گذشته گل‌گهر سیرجان با باشگاه تراکتور به توافق شخصی رسید....

به گزارش "ورزش سه"، سید علیرضا ابراهیمی پس از دو سال حضور در گل‌گهر سیرجان و با وجود اینکه در تمرینات پیش‌فصل این تیم حضور داشت، احتمالا لیگ بیستم را در جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی آغاز نخواهد کرد و در روزهای آتی با باشگاه دیگری قرارداد می‌بندد.

ابراهیمی که در تمرینات روزهای اخیر گل‌گهر نیز حضور نداشته، با پیشنهاد باشگاه تراکتور مواجه شده و به توافق شخصی نیز با سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان رسیده که انتقال او در صورت رضایت سیرجانی‌ها قطعی می‌شود.

این مدافع ۳۱ ساله که سابقه بازی در مس کرمان را هم دارد، در نقل و انتقالات تابستانی با گل‌گهر تمدید قرارداد کرد ولی حضورش در جمع شاگردان قلعه‌نویی ادامه‌دار نبود تا تیم جدیدی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند.

باشگاه تراکتور پس از توافق با علیرضا ابراهیمی به دنبال رضایت از گل‌گهر است و مذاکراتی با مدیران این تیم داشته که البته مبلغ بسیار بالایی توسط سیرجانی‌ها برای این جابه‌جایی درخواست شده است.

تراکتور در نقل و انتقالات تابستانی هادی محمدی و وفا هخامنش، دو مدافع میانی ذوب‌آهن را به خدمت گرفته و محمدرضا خانزاده را نیز در اختیار دارد که در صورت اضافه شدن علیرضا ابراهیمی، تعداد مدافعان میانی تخصصی این تیم به ۴ نفر می‌رسد.

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان سید علیرضا ابراهیمی