توافق نهایی ستاره منچستریونایتد با پاری‌سن‌ژرمن

ظاهراً تکلیف اولین خرید تابستانی پاریسی‌ها مشخص شده است...

ظاهراً تکلیف اولین خرید تابستانی پاریسی‌ها مشخص شده است

به نظر می‌رسد هافبک اسپانیایی منچستریونایتد با پی اس جی به توافق نهایی رسیده است.

به گزارش مدال، آندر هررا را باید از فصل آینده بازیکن پاری سن ژرمن دانست. هافبک اسپانیایی پس از شش فصل بازی برای یونایتد و با اتمام قراردادش به عنوان بازیکن آزاد به پی اس جی خواهد پیوست. در واقع تلاش سران یونایتد برای تمدید با هررا به نتیجه ای نرسیده و این هافبک ارزشمند، سودای ترک لیگ برتر و تجربه چالشی جدید را دارد.

طبق ادعای کانال پلاس، ایجنت هررا با مسئولان پی اس جی پیش قراردادی امضا کرده است که این بازیکن را به یکی از خریدهای کهکشانی برای باشگاه پاریسی بدل خواهد کرد. طبق این قرارداد، هررا هفته ای 233 هزار یورو به عبارتی سالانه 12.1 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد که چند برابر دستمزد فعلی او در منچستریونایتد است.

البته هنوز قرارداد قطعی بین دو طرف به امضا نرسیده ولی مذاکرات پیشرفت بسیار خوبی داشته است و به نوعی هافبک اهل باسک را باید بازیکن پی اس جی دانست.

نحوه انتقال هررا به پی اس جی بسیار مشابه انتقال خوان برنات است. برنات نیز پیش از اتمام فصل گذشته ابتدا پیش قراردادی با پی اس جی به امضا رساند و پس از تایید مالی از سوی مدیریت باشگاه فرانسوی، در پایان فصل، بایرن را به مقصد پی اس جی ترک کرد. همین اتفاق در مورد هررا نیز رخ خواهد داد.