توافق پنهانی با کفاشیان؛ فقط شرکت در نشست

ماجرای بازگشت علی کفاشیان به نشست اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال در حال مدیریت است تا با کمترین چالش برای فوتبال ایران انجام شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون فوتبال اینروزها سخت در حال برنامه ریزی برای برگزاری بازی های لیگ برتر و هم چنین برای تیم ملی و تایید اساسنامه و برگزاری انتخابات است و اینها به اندازه کافی از فدراسیون فوتبال نیرو می گیرد که وارد یک چالش جدید نشود. با وجود واکنش های منفی از داخل و بیرون برای حضور دوباره علی کفاشیان در نشست اعضای هیات رییسه، فدراسیون فوتبال در تلاش برای پایان دادن به این بحران است؛ بدین صورت که قرار است علی کفاشیان در نشست اعضای هیات رییسه شرکت کند بی آنکه عهده دار سرپرستی فدراسیون فوتبال شود. این درست که بعد از استعفای رییس فدراسیون فوتبال باید نایب رییس اول عهده دار سمت او شود اما زمانی که مهدی تاج از سمت خود استعفاء کرد علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال نبود و طبیعی بود که حیدر بهاروند به عنوان نایب رییس دوم به فیفا معرفی شود و حال تغییر این وضعیت می تواند چالش های تازه ای را برای فوتبال ایران ایجاد کند. 

اسلامیان از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال پیشتر گفته بود علی کفاشیان به دنبال سرپرستی فدراسیون فوتبال نیست. باید منتظر ماند و دید که آیا علی کفاشیان تنها به حضور در نشست اعضای هیات رییسه اکتفاء خواهد کرد یا نه؟ هر چند با شناختی که از روحیات رییس سابق فدراسیون فوتبال داریم بعید است او بخواهد برای فدراسیون فوتبال حاشیه سازی کند.

بیشتر بخوانید:

احضار وزیر به مجلس در صورت سرپرستی کفاشیان

کوه هم پیش تو کم آوردآقای کفاشیان!

 

 

تگ ها


علی کفاشیان فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال