توافق یحیی گل محمدی با فرهاد مجیدی برای لغو دربی

سرمربیان تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس برای به تعویق افتادن دربی نود و دوم با یکدیگر به توافق رسیدند اما تصمیم گیرنده اصلی آنها نیستند!...

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که خبرگزاری مهر دو روز پیش در خبری عنوان کرد باشگاه استقلال تمایل دارد به خاطر شرایط تیمش تمایل دارد دیدار با پرسپولیس به تعویق بیفتد، حالا سرمربی آبی پوشان با همتای خود در تیم پرسپولیس گفتگو کرده است.

مجیدی سرمربی استقلال تهران امشب با یحیی گل محمدی تماس گرفته تا از سرمربی پرسپولیس بخواهد تا او نیز با برگزاری دربی پیش از شروع دوباره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مخالفت کند.

گفتگوی تلفنی طولانی مدت سرمربیان سرخابی‌های پایتخت سبب شد تا گل محمدی نیز با خواسته مجیدی موافقت کند و از مسئولان باشگاه بخواهد تا آنها نیز موافقت خود را با این درخواست اعلام کنند.

با این حال مدیران باشگاه پرسپولیس فعلاً عکس العملی در قبال این موضوع نداشته‌اند تا تمام جوانب را صبح شنبه بررسی کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهند.

دربی پایتخت بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اسنقلال تهران ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه هفته پیش رو در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس فرهاد مجیدی یحیی گل محمدی دربی کانتی