توافق یوونتوس و آژاکس بر سر انتقال ماتایس دی لیخت

دو باشگاه یوونتوس و آژاکس پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام برای انتقال ماتایس دی لیخت به توافق رسیدند...

کار انتقال ماتایس دی لیخت به یوونتوس مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

به گزارش مدال، همان طور که غیررسمی آن را در طرفداری خواندید، ماتایس دی لیخت و یوونتوس به زودی به هم خواهند رسید. با اینکه تا امروز هیچ توافقی بین آژاکس و یوونتوس بر سر رقم انتقال نبود، اصرار بازیکن به بازی در یووه باعث شد که طرفین تلاش کنند به توافق کامل برسند.

به گزارش تلگراف هلند، دقایقی قبل یوونتوس و آژاکس بر سر رقم انتقال هم به توافق رسیدند و حالا تنها مراحل اداری باقی مانده است. ماتایس دی لیخت فردا صبح با آژاکس به اردوی تمرینی اتریش سفر نخواهد کرد، بلکه آماده است به تورین سفر کند تا به هواداران یوونتوس معرفی شود. ستاره ۱۹ ساله خط دفاع تیم ملی هلند و باشگاه آژاکس، راهی یوونتوس خواهد شد. 

یوونتوس هفته گذشته بر سر دستمزد ۸ میلیون یورو به اضافه ۴ میلیون یورو پاداش (مجموع ۱۲ میلیون یورو) با دی لیخت به توافق رسیده بود. هنوز به طور دقیق نمی‌توان از رقم انتقال صحبت کرد (یوونتوس بعد از انتقال رسمی، همه چیز را اعلام می‌کند) اما در هلند گفته می‌شود پیشنهاد آخر یوونتوس به ۶۷ میلیون یورو رسیده است.

اخبار مرتبط:

هواداران یوونتوس به ایگواین: در تورین بمان گونزالو!

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات کاپیتان آژاکس فوتبال جهان بیانکونری متیس دلیخت آژاکس یوونتوس اردیویسه هلند سری آ فوتبال