توان دو تیم یکسان بود/ دنبال سه امتیاز دربی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: توان هر دوتیم یکسان بود به همین خهاطر موقعیت های گلزنی کمی رقم خورد....

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و سپاهان اصفهان در دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال گفت: مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم. گرفتن سه امتیاز هدف اصلی ما بود. در هر دو نیمه موقعیت‌های خوبی داشتیم. توانستیم کنترل خوبی داشته باشیم. می‌توانستیم بهتر بازی کنیم و از موقعیت‌های گل‌مان بهتر استفاده کنیم اما اینگونه نشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: فکر می‌کنم هر دو تیم کمی به گل نخوردن فکر می‌کردند و سطح فنی دو تیم هم یکسان بود. به همین خاطر موقعیت‌های گلزنی کمی داشتیم. ضمن اینکه متاسفانه خیلی راحت داور از یک صحنه گذشت.

او در ادامه راجع به اعتراضات خود به داوری ادامه داد: آنچه که ما فکر می‌کردیم و از بیرون می‌دیدیم این بود که باید به نفع ما گرفته می‌شد اما مشکل خاصی نبود که درباره آن صحبت کنیم.

گل محمدی ضعف خط حمله پرسپولیس در بازی‌های فصل جاری لیگ برتر گفت: فشار زیادی روی این بازیکنان است. تا جایی‌که توانستیم در هفت بازی، موقعیت برای فورواردهایمان به وجود آوردیم. فکر می‌کنم این فشار باعث شده تا آنها نتوانند از موقعیت‌های گل استفاده کنند. مهاجمان تیم احتیاج بیشتری به تمرینات اختصاصی دارند. فکر می‌کنم تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم کار کردن روی عملکرد آنهاست.

او در پایان راجع به دیدار حساس هفته آینده پرسپولیس با استقلال تهران تاکید کرد: دربی همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. گرفتن سه امتیاز در این بازی با توجه به وضعیت جدول هدف اصلی تیم خواهد بود. انشاالله که عملکرد خوبی داشته باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال سپاهان اصفهان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال