توتونی: السد بهترین فرصت برای ورود به لیگ است

مربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید تیمش بازیکنان با کیفیتی دارد که کار را برای بازیکنان چند ملیتی السد سخت خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجتبی توتونی مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان و السد حاضر شد و درباره بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: امروز ما در ایستگاه چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با فرمت جدید هستیم و یکی از مهمترین بازی‌هایمان را مقابل السد انجام خواهیم داد. بازی مشکلی خواهیم داشت؛ با تیمی که سرشار از بازیکنان مستعد از قطر، اروپای و آمریکای لاتین است.


بخش بعدی حرف های توتونی تمجید از ژاوی بود و اضافه کرد: تیمی که سرمایه گذاری خوبی در فوتبال آسیا کرده و از مربی بسیار شایسته و با دانشی استفاده می‌کند.


توتونی در ادامه با اشاره به کیفیت بازیکنان سپاهان عنوان کرد: همه این‌ها نشان دهنده این است که بازی سختی خواهد بود ولی ما با بازیکنان خوب و شایسته‌ای که داریم مطمئنا برای السد بازی را سخت خواهیم کرد. آن‌ها هم به دنبال اثبات شایستگی‌های خودشان هستند و فکر می‌کنم این یک چالش بزرگ برای هردو تیم است.
سوالی از توتونی در مورد گروه سخت سپاهان و منصفانه یا منصفانه نبودن آن بود و این مدرس فیفا اینطور به سوال پاسخ داد: در همان ابتدای قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا مشخص بود که این گروه گروه بسیار سختی برای هر ۴ تیم است و این مساله دربازی‌ها هم مشخص بود. چهار تیم قدرتمند آسیا در آن حضور دارند و با این شرایط چالشی برای هر چهار تیم به وجود آمد. صعود از گروه برای هر تیمی کار مشکلی بود اما جزئیات و بعضی از حوادث بساری از نتایج را رقم زد.


سرمربی سپاهان درباره آماده سازی بازیکنان تیم با توجه به قطعی شدن صعود نماینده های امارات و عربستان عنوان کرد: اینجا بازی‌های باشگاه‌های آسیا است و حضور بازیکنان در این تورنمنت خودش برای آن‌ها ایجاد انگیزه می‌کند. ضمن اینکه ما از حیثست باشگاه و شهر و کشورمان باید دفاع کنیم. در یک ماه آینده لیگ ایران شروع می‌شود و این یک بازی فوق‌العاده برای آماده سازی بهتر تیم جهت شرکت در لیگ برترایران است تا با قدرت بیشتری در آن حضور پیدا کنیم.


توتونی در مورد اینکه سپاهان در بازی‌های اخیر نتوانسته گلی را به ثمر برساند و آیا برنامه ریزی برای حل این مشکل وجود دارد، گفت: خودمان به مشکل گلزنی واقف هستیم. مسائلی هست که درون خانواده خودمان باید بماند ولی موضوع مهم این است که در بازی‌های گذشته موقعیت‌های گلزنی فراوانی را فراهم کردیم و از بابت ایجاد موقعیت گل دچار چالش نبودیم. در زدن ضربات آخر دچار مشکل هستیم که قطعا قابل حل شدن است و با تمرین و ممارست بیشتر آن را در تیم خودمان حل خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

پیام نیازمند: حذف شده‌ایم اما با تمام قوا به مصاف السد می‌رویم

ژاوی: تقابل با پرسپولیس؟ دشوار خواهد بود!

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان AFC Champions League فوتبال