توجه قلعه نویی به جدال پرسپولیس - پدیده

انیر قلعه نویی به شدت امیدوار است، با تساوی دیدار پرسپولیس و پدیده با قاطعیت در صدر قرار گیرد...

انیر قلعه نویی به شدت امیدوار است، با تساوی دیدار پرسپولیس و پدیده با قاطعیت در صدر قرار گیرد

به گزارش مدال، رویارویی پرسپولیس و پدیده بی تردید حساس‌‌ترین بازی هفته شانزدهم خواهد بود.جایی که قرمزهای تهران و خراسان به عنوان مدعی جدی قهرمانی این فصل، در رده های اول و سوم تمام تلاش خود را به کار میگیرند تا با پیر.زی و کسب سه امتیاز به صدر جدول صعود کنند. جالب است که  سه تیم بالای جدول در پایان نیم فصل 31 امتیاز کسب کردند و میانگین امتیازی فراتر از استاندارد یک تیم قهرمان داشتند که در این میان شاگردان امیر قلعه نویی باتوجه به گل زده و تفاضل بیشتر،در رده نخست قرار گرفتند.

به همین جهت تقابل پرسپولیس و پدیده برای سپاهان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.شاگردان قلعه‌نویی که با تفاضل گل بهتر در صدر قرار دارند ضمن این که برای پیروزی در بازی امروز مقابل صنعت نفت هرچه دارند رو می کنند بلکه بسیار امیدوارند تا تا بازی فردا در ورزشگاه آزادی نتیجه ای بهتر از تساوی نداشته باشد.چرا که تساوی پرسپولیس و پدیده این امکان را به قلعه نویی و شاگردانش می‌دهد که به تنهایی در صدر قرار گیرند.

البته در هر حالتی (مگر تساوی در هر دو بازی) سه قطبی صدر جدول جدول از دست می‌رود و باید دید فردا شب، چه تیمی با چه امتیازی در صدر خواهد بود. نیم فصل اول، پرسپولیس پدیده را شکست  شکست داد اما دوئل زردهای اصفهان و آبادان با تساوی به پایان رسید. نکته جالب این که تیم های استقلال و تراکتور نیز منتظر لغزش مثلث صدر جدول هستند و به همین شکل زنجیروار، تمام تیم ها به آینده ای بهتر امیدوارند.

موضوع زمانی جالب می شود که تا هفته‌های پایانی سه تیم بالای جدول(سپاهان - پرسپولیس - پدیده) با هم بازی نخواهند داشت. به همین دلیل اهمیت نتایج هفته شانزدهم بسیار زیاد است.