توجیه یا واقعیت؟/بهتاج: کنستانت بیمار بود

مدیرعامل باشگاه تراکنورسازی در مورد بازیکن خارجی این تیم توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال،ایوب بهتاج درباره تعلیق قرارداد کوین کنستانت با باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: پزشک تیم‌ ما در چند وقت گذشته به این بازیکن مشکوک شده و از او تست‌های پزشکی گرفته بود که بعد از آن مشخص شد او به لحاظ پزشکی مشکل دارد و بیمار است.

وی در مورد نوع بیماری کنستانت و اینکه آیا این بازیکن مشکل جسمانی داشته است یا خیر؟ گفت: خیر مشکل این بازیکن جسمانی نبوده و مبتلا به بیماری دیگر بوده که نمی‌خواهم نام آن را بگویم! ما این بازیکن را در تبریز نزد چند پزشک متخصص بردیم اما متوجه شدیم که فعلاً‌ نمی‌تواند برای ما کارآیی داشته باشد و به همین دلیل قراداد او را تعلیق کردیم. با کنستانت هم شرط گذاشته‌ایم که اگر سلامتی خود را به دست بیاورد می‌تواند در ادامه فصل به جمع ما اضافه شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که تعلیق قرارداد به چه معناست؟ گفت: قرارداد را به حالت تعلیق درآورده‌ و مهلتی برای کنستانت تعیین کرده‌ایم تا در صورتی که سلامت خود را به دست بیاورد، به جمع ما اضافه شود، در غیر اینصورت قرارداد او خودکار فسخ خواهد شد.

«مهلت تعیین شده برای کنستانت برای بازگشت به تراکتورسازی چقدر است؟» بهتاج در واکنش به این پرسش گفت: نمی‌خواهم فعلاً این مدت زمان را اعلام کنم.

وی در مورد اینکه «آیا پولی از طرف باشگاه تراکتورسازی به کنستانت پرداخت شده است یا خیر؟» گفت: خیر، در این مورد هم توافقاتی داشتیم و همانطور که گفتم باشگاه ما و آقای زنوزی به قرارداد خود پایبند است،‌ اما به شرطی که این بازیکن تا زمان تعیین شده سلامت خود را به دست بیاورد. تاکنون هیچ پولی از سمت باشگاه تراکتورسازی به این بازیکن پرداخت نشده است.

به گزارش مدال این توضیحات مدیرعامل تراکتوزسازی در نوع خود جالب است.آن هم درحالی که خیلی ها گمان دارند که دلیل تعلیق این بازیکن خارجی ناآمادگی بوده است.

تگ ها


فوتبال Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال