توخل: آنری می تواند موناکو را از بحران نجات دهد

......

 

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن بعد از پیروزی قاطع برابر موناکو از تیری آنری حمایت کرد و به انتقاد از ام‌باپه پرداخت.

به گزارش مدال، پاری سن ژرمن به فصل رویایی خود در رقابت‌های لیگ فرانسه ادامه داد و توانست با شکست چهار بر صفر موناکو سیزدهمین پیروزی پیاپی فصل خود را به دست آورد.

 

توماس توخل، سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن بعد از بازی، گفت‌:« از نتیجه بازی راضی هستم. تیم ما انگیزه زیادی برای کسب سیزدهمین پیروزی پیاپی خود داشت اما  از تمرکز بازیکنان در میدان و توازن و هماهنگی در بین آنها راضی نیستم. در فاصله اندک چند بازی سخت برابر لیل، مارسی و ناپولی انجام دادیم و طبیعی است که بازیکنان خسته به نظر برسند.

 فضا در ورزشگاه خانگی موناکو استثنایی است. تیم موناکو روزهای خوبی را تجربه نمی‌کند. با این حال در نیمه نخست خوب ظاهر شد. موناکو در بحران به سر می‌برد. تیری آنری روزهای سختی را تجربه می‌کند اما او می‌تواند وضعیت تیم را بهتر کند.»

 

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن درباره هت تریک کاوانی در این بازی، گفت‌:« بیشتر از چندین بار تاکید کرده‌ام که یک مهاجم به زدن گل نیاز دارد. در حال‌ حاضر کاوانی بعد از این هت تریک با وضعیت ذهنی بهتری به اردوی تیم‌ ‌ملی کشورش اضافه خواهد شد اما کیلیان ام‌باپه در این دیدار از نظر تمرکز از وضعیت خوبی برخوردار نبود و در دادن پاس دقت لازم را نداشت.

زمانی برای استراحت وجود ندارد. ما در دو دیدار رفت و برگشت خود برابر ناپولی به پیروزی نرسیدیم. بعد از دو روز استراحت دوباره تمرینات خود را از سر می‌گیریم.»

تگ ها


فوتبال