توخل: امباپه مصدوم نیست، نگران نباشید

با وجود تعویض زودهنگام کیلیان امباپه در جریان دیدار دیروز PSG سرمربی این تیم می گوید مصدومیت ستاره فرانسوی جدی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، در جریان پیروزی ۳-۰ پاری سن ژرمن مقابل نانت که با گلزنی امباپه از روی نقطه پنالتی همراه بود احساس ناراحتی و تعویض او باعث شد شایعات زیادی درباره مصدومیتش مطرح شود. PSG که نیمار را به خاطر مصدومیت از دست داده در صورت از دست دادن امباپه ضربه سنگینی خواهد خورد ولی توماس توخل در پایان بازی گفت مصدومیت امباپه جدی نیست و او به دلیل احتیاط از بازی بیرون کشیده شده است.

امباپه در بازی دیشب درخشان ظاهر شد و هم پاس گل اول تیمش را به آندر هررا داد و هم از روی نقطه پنالتی گل دوم PSG را به ثمر رساند. اما در حالیکه ۱۶دقیقه مانده به پایان بازی امباپه در حال تعویض بود تا جای خودش را به باندیوگو فادیگا بدهد دستش را روی پایش گذاشته بود و به نظر می رسید درد می کشد.

توماس توخل در پایان بازی سعی کرد خیال هواداران PSG را راحت کند و درباره امباپه گفت: " امباپه به نظر من مصدوم نیست بلکه مشکلش خستگی است. همین در مورد مویس کین هم صادق است. امباپه در این بازی ضربه های زیادی خورده بود که دردناک بودند البته او می خواست ادامه بدهد ولی من مخالفت کردم. حالا وقت آن که تیمی بخواهد ریسک کند نیست. واقعاً امیدوارم بازیکن مصدوم جدیدی نداشته باشیم".

توخل در آستانه بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان، درباره دیگر بازیکنان مصدومش گفت: " امیدوارم لئوناردو پاردس بتواند تمرین را از روز دوشنبه شروع کند ولی درباره مائورو ایکاردی مطمئن نیستم".

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن توماس توخل