توخل: انتقاد کونته در مورد لوکاکو درست بود

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی تاکید کرد رابطه خوبی بین او و آنتونیو کونته برقرار است....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته، سرمربی سابق اینتر و روملو لوکاکو اخیرا در مصاحبه ای تلویزیونی مدعی شد توماس توخل به بهترین نحو از این ستاره بلژیکی در ترکیب چلسی استفاده نمی کند و لوکاکو در تیم جدید خود دچار افت شده است. این اظهارنظر باعث ایجاد درگیری لفظی نه چدان شدیدی بین توماس توخل و کونته شد و حالا سرمربی چلسی مدعی شد انتقاد کونته از لوکاکو در مورد بازی با یوونتوس در لیگ قهرمانان درست بوده است.

توماس توخل گفت: "من آنتونیو کونته را قبل از آخرین بازی در هتل دیدم و می دانم که او در مورد عملکرد چلسی در رقابت های لیگ قهرمانان اظهار نظر کرده است. البته من شخصا حرف های کونته را نشنیدم، اما مطمئنم که او از من انتقاد نکرده است. اگر کونته فقط یک مسابقه را به طور خاص تجزیه و تحلیل کرده که حق با اوست، زیرا روملو لوکاکو در دیدار برابر یوونتوس در بهترین حالت خود نبوده و خیلی خوب بازی نکرد.

اما به طور کلی می توانم بگویم که ما با سبک بازی لوکاکو سازگار شده ایم و او نیز با سبک و تاکتیک چلسی انطباق یافته است. البته ما هنوز در حال مطالعه این موضوع هستیم که چگونه کاری کنیم تا روملو لوکاکو بالاترین میزان تاثیر و کارآیی را در ترکیب چلسی داشته باشد. بی تردید هیچ مشکلی بین من و کونته وجود ندارد. او کارشناس مسابقه ای برای تلویزیون ایتالیا بوده و بنابراین حق داشته نظر خود را ارائه بدهد."

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو توماس توخل آنتونیو کونته چلسی