توخل: بله سوپرلیگ باعث حواس پرتی‌مان شد

توماس توخل، سرمربی چلسی، می‌گوید قضیه سوپرلیگ تمام شده و دیگر نباید درباره آن صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی فرداشب از سری مسابقات هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس به مصاف وستهام خواهد رفت؛ تقابل تیم های چهارم و پنجم لیگ برتر انگلیس که نتیجه بازی آنها می تواند تاثیر بسیار زیادی در سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ایفا کند.

توماس توخل، سرمربی چلسی، پیش از دیدار حساس تیمش مقابل وستهام درباره اینکه آیا مسابقه فردا حساس ترین بازی او محسوب می شود یا خیر گفت: " این سوال را پیش از این نیز شنیده بودم. پیش از دیدار برابر تیم‌های منچستریونایتد تاتنهام، لیورپول، اورتون، اتلتیکو مادرید و پورتو این سوال مطرح بود. وستهام حریف مستقیم ما محسوب می‌شود اما اگر نگاهی به دیدارهای قبلی مان بیندازید متوجه می شوید که آنها نیز رقبای دشوار محسوب می شدند.

باید در مسابقه فردا تمرکز خود را حفظ کنیم چراکه مشخصاً رقابت بزرگی پیش روی ماست. اکنون در رده چهارم جدول قرار داریم اما نیاز است که اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و همچنان عملکرد خوبی ارائه دهیم."

توخل درباره سوپرلیگ نیز گفت: " من حالا نیز دقیقا همان اطلاعاتی را در اختیار دارم که قبل و بعد از بازی پیش داشتم و چیز دیگری در این باره نخواندم. این قضیه دیگر تمام شده و حالا باید روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم. قبل از این به اندازه کافی در این رابطه صحبت کردم بنابراین بهتر که دیگر این ماجرا تمام شده است.

تصمیمات در این زمینه تنها بر عهده باشگاه بود و نیازی برای عذر خواهی نیست. البته می‌توانم بگویم این قضیه حواسمان را پرت کرد چرا که خود من در مسابقه روز سه شنبه با نگرش همیشگی حاضر نشدم. البته از این مسائل عبور کرده‌ایم و نیازی به عذرخواهی وجود ندارد."

توخل درباره مصدومیت متئو کوواچیچ گفت: "به نظر من او به دیدار برابر فولام خواهد رسید اما هنوز چیزی به شکل صددرصدی مشخص نیست. شاید پزشکان و مربی بدنساز به خاطر این صحبت از دستم عصبانی شوند اما فکر می‌کنم کواچیچ در دیدار با فولام که بین دو بازی رفت و برگشت مقابل رئال مادرید برگزار می شود حاضر خواهد بود."

تگ ها


متئو کواچیچ توماس توخل چلسی