توخل: تا وقتی تکلیف نیمار مشخص نشود، بازی نخواهد کرد

سرمربی آلمانی PSG در نشست خبری بازی با تولوز در مورد وضعیت مبهم نیمار برای حضور در میدان صحبت کرد...

به گزارش مدال، نیمار در دو هفته گذشته لوشامپیونا برای پاری سن ژرمن به میدان نرفته با اینکه شرایط بدنی او مطلوب بوده است. ستاره برزیلی که قصد جدایی از PSG را دارد، در روزهای اخیر به تمرینات گروهی اضافه شده و مشکلی برای حضور در میدان ندارد ولی بعید است در بازی فردا مقابل تولوز هم به میدان برود.

بارسا جدی‌ترین تیم خواهان نیمار، هنوز موفق به جلب رضایت پی اس جی نشده و به نظر نمی‌رسد که باشگاه پاریسی تمایلی برای ادامه مذاکرات با کاتالان‌ها را داشته باشد. در این بین هنوز موضع رئال نیز نامشخص است و به نظر منتظر روزهای پایانی نقل و انتقالات است تا  پیشنهاد خود را ارائه دهد.

توماس توخل سرمربی پاریسی‌ها در نشست خبری بازی با تولوز و در مورد وضعیت نیمار گفت: "نیمار روز به روز به فرم خوب خود نزدیک تر می شود و الان به شرایط بازی رسیده است. او با تیم تمرین کرده و در تمرینات نیز نشان داده است که چه توانایی های بالایی دارد. اما شرایط او با باشگاه تغییری نکرده است. موضع باشگاه مشخص است و اگر شرایط به همین منوال باشد، او فردا بازی نخواهد کرد. تنها در صورتی که مشخص شود نیمار از PSG نخواهد رفت، در فهرست قرار خواهد گرفت. اگر تا فردا این قضیه نهایی شود، بازی خواهد کرد و در غیر این صورت خیر."

توخل ادامه داد: "این وضعیت برای نیمار و هر بازیکن بزرگی در نقل و انتقالات پیش می آید و ما هم دیگر عادت کرده‌ایم. قطعاً دوست دارم نیمار با ما بماند. همه تیم‌های دنیا دوست دارند بازیکنی مثل نیمار را در اختیار داشته باشند. باید صبر کنیم و ببینیم تا دوم سپتامبر (11 شهریور) که نقل و انتقالات به اتمام می رسد، وضعیت نیمار چگونه خواهد شد."

اخبار مرتبط:

زیدان: توجهی به موضوع انتقال نیمار ندارم

تگ ها


سرمربی آلمانی توماس توخل پاریسی‌ها فوتبال جهان آخرین اخبار نیمار ستاره برزیلی Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن تولوز پاری سن ژرمن-تولوز لوشامپیونه فرانسه فوتبال