توخل: تمرکز PSG فعلا لیگ قهرمانان نیست

توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن می گوید تمرکز تیمش در حال حاضر لیگ قهرمانان اروپا نیست و در حال حاضر فتح هر سه جام داخلی فرانسه را هدف گرفته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه‌، توماس توخل سرمربی PSG می گوید با اینکه دیدار تیمش با آتالانتا در لیگ قهرمانان دیداری دشوار خواهد بود ولی فعلا تمرکز او و تیمش بر رقابت دیگری معطوف است. پاری سن ژرمن طبق قرعه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف آتالانتا برود ولی در عین حال باید در فینال جام حذفی فرانسه به مصاف سنت‌اتین رفته و قبل از آن هم در فینال لیگ کاپ این کشور با لیون دیدار کند.

توماس توخل با اذعان به اینکه در ماه آگوست در بازی مقابل آتالانتا در لیسبون او و تیمش کار دشواری خواهند داشت می گوید در حال حاضر تمرکز PSG بر کسب افتخارات داخلی است و این تیم مصمم است که هر سه جام فرانسه را از آن خود کند.

توخل در این باره گفت:" بازی با آتالانتا دشوار است که البته عجیب هم نیست چون این بازی در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان برگزار می شود. هشت تیم خواهان قهرمانی در این رقابتها هستند و هر تیمی می تواند سه بازی باقیمانده‌اش را با پیروزی تمام کند. در اینکه بازی با آتالانتا خیلی سخت خواهد بود هیچ شکی نیست. ما بازی اخیر آنها با یوونتوس را دیده‌ایم. آنها یک تیم متعادل و تهاجمی هستند و به شدت فیزیکی. ولی در حاضر نمی توانیم به این فکر کنیم".

سرمربی PSG در ادامه گفت:" چالش ما این است که با دو عنوان قهرمانی وارد لیسبون بشویم. ما در حال حاضر برای بازی با سنت‌اتین آماده می شویم. این تنها بازی‌ای است که برای آن آماده می شوم. بعد هم درباره بازی لیون فکر می کنیم. بعد از آن فکر کنم ۱۲ روز وقت خواهیم داشت که برای بازی با آتالانتا آماده شویم".

بیشتر بخوانید:

ایکاردی: انتقال به PSG یک گام بزرگ در حرفه ام بوده است

قیمت گذاری لاتزیو روی هدف منچستریونایتد و PSG

 

 

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال