توخل: حضور نیمار و ام‌باپه در المپیک به من مربوط نیست

علاقه نیمار و کیلیان ام‌باپه برای حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به یک نگرانی جدید برای پاری سن ژرمن تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"،  المپیک ۲۰۲۰ تابستان امسال در توکیوی ژاپن برگزار خواهد شد و رقابت های کوپا آمریکا نیز پس از این رقابت خواهد بود و نیمار علاقه بسیاری دارد که در هر دوی این بازی های برای تیم ملی امید و بزرگسالان برزیل به میدان برود. او در سال ۲۰۱۶ نیز در شرایط مشابهی قرار داشت و با بارسلونا توافق کرد که در رقابت های المپیک که در خاک کشور خودش برگزار می شد به میدان برود اما در رقابت های کوپا آمریکا حاضر نباشد.

کیلیان امباپه نیز مدنظر تیم المپیک فرانسه قرار دارد به خصوص اینکه او از لحاظ شرایط سنی مناسب حضور در این رقابت هاست.

شکی در این نیست که نیمار و ام‌باپه از کلیدی‌ترین و بهترین بازیکنان پاری سن ژرمن هستند و از بخت بد باشگاه پاریسی، هر دو بازیکن دوست دارند حضور در المپیک توکیو را تجربه کنند. این در حالی است که پاری سن ژرمن دوست ندارد دو بازیکن کلیدی خود را از دست دهد.

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن در واکنش به احتمال حضور نیمار و ام‌باپه در رقابت‌های المپیک گفت:« قرار است که هر دو بازیکن در یک تیم بازی کنند؟

خوشحالم که این سوال را من نباید پاسخ بدهم. باید خود دو بازیکن و باشگاه در این زمینه تصمیم بگیرند و من دخالتی نخواهم داشت.»

بیشتر بخوانید:
هشت جلسه محرومیت برای دروازه بان سابق رئال
رسمی؛ لغو بازی یوونتوس و اینتر به خاطر کرونا 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان المپیک کیلیان امباپه Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال