توخل: در ۳۵ دقیقه ابتدایی بازی فوق‌العاده بودیم

توماس توخل، سرمربی چلسی، از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل کریستال پالاس تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی بعد از شکست سنگین هفته گذشته مقابل وست بروم جایگاه چهارمی خود را در خطر می‌دید اما شاگردان توماس توخل امروز نمایش فوق العاده ای ارائه دادند و با نتیجه ۴-۱ کریستال پالاس را شکست دادند؛ موضوعی که باعث شد آبی‌های لندن همچنان در رده چهارم قرار داشته باشند.

توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی، در پایان بازی گفت: " ۳۵ دقیقه اول بسیار عالی بودیم. بسیار با انگیزه، جنگجو، مالک توپ و البته با توپ گیری های فوق العاده در یک سوم هجومی. کاملا شایسته این پیروزی بودیم. البته بعد از ۳۵ دقیقه کمی عقب نشینی کردیم و نمایش شلخته ای داشتیم. در نیمه دوم نیز تا حدودی این‌گونه عمل کردیم اما واکنش خوبی به گل دریافتی نشان دادیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم، دوباره گل زدیم و فرصت های چندانی را از دست ندادیم.

امروز فرصت های زیادی داشتیم. بچه ها خلاقانه عمل کردند و عملکرد خوبی ارائه دادند. این یک گام رو به جلو بود و ما باید در هر مسابقه به پیروزی برسیم."

یکی از گل‌های چلسی در بازی امشب توسط کای هاورتز به ثمر رسید اما توماس توخل معتقد است که این بازیکن باید بهتر از این عمل کند. سرمربی آلمانی گفت: " ناامید نیستیم اما می‌توانست گل‌های بیشتری بزند. او دو فرصت بزرگ داشت. این راهی است که طی می‌کند اما در عین حال باید کیفیت خود را نشان دهد."

تگ ها


توماس توخل چلسی