توخل شب بازی با باشاک شهیر اخراج شده بود

در فرانسه ادعا می کنند که کار توماس توخل در پی اس جی ۱۸ روز پیش تمام شده بود....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش بود که رسانه های فرانسوی و آلمانی خبر از برکناری توماس توخل از هدایت پی اس جی دادند. توخل فصل گذشته توانست پی اس جی را برای اولین بار در تاریخش به فینال لیگ قهرمانان برساند اما در نتیجه اختلاف نظر گسترده با لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه در نهایت نتوانست فصل جاری به کارش ادامه دهد و پس از آخرین بازی سال برکنار شد.

می گویند مصاحبه قبل از بازی با استراسبورگ توخل با اسپورت ۱ المان که در آن او انتقاداتی را متوجه سران باشگاه کرد، باعث امضای نهایی روی حکم اخراجش شد ولی لوپاریزین معتقد است توخل همان شب بازی با باشاک شهیر در روز پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان کارش در پی اس جی تمام شده بود و سران باشگاه تنها صبر کردند تا آخرین بازی سال ۲۰۲۰ به انجام برسد و سپس این خبر را اعلام کنند.

بازی با باشاک شهیر به دلیل توهین داور رومانیایی به یکی از اعضای باشگاه ترکیه متوقف شد و سپس بازیکنان پی اس جی نیز همچون بازیکنان حریف تصمیم گرفتند راهی رختکن شوند.

توماس توخل اما شدیدا از این تصمیم بازیکنانش عصبانی بود و اجازه نمی داد آنها راهی رختکن شوند. او معتقد بود این برنامه ای بر ضد پی اس جی است در حالی که نیمار، امباپه و دیگر ستاره های پی اس جی به دلیل توهین نژادپرستانه داور و برای همدردی با باشاک شهیر قصد ادامه بازی را نداشتند.

همان شب بود که اختلاف بین رختکن و توخل اوج گرفت و بهانه خوبی نیز در اختیار سران باشگاه برای اخراج توخل مهیا شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن توماس توخل