توخل: مقابل بایرن شاید یکی دو تغییر داشته باشیم

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن، اعلام کرد که قصد ندارد شیوه بازی تیمش برای دیدار مقابل بایرن مونیخ را تغییر بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، پاریسی ها در حالی فردا شب در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن قرار خواهند گرفت که تیم آلمانی در رقابت های این فصل در هر ۱۰ دیدار به پیروزی رسید و با پیروزی ۸-۲ مقابل بارسلونا، قدرتش را به رخ کشید اما با این وجود، توخل قصد ندارد تیمش را با شیوه ای متفاوت به زمین بفرستد.

او به خبرنگاران گفت:" ما همیشه به حریفان احترام می گذاریم. مهم است که اطلاعات و جزئیات را با تیم در میان بگذارم و به آنها راه حل هایی بدهم.

ما همان کاری که برای همه بازی های چمپیونزلیگ و لیگ ۱ کردیم را انجام خواهیم داد. بایرن در ۲۰ بازی گذشته اش به پیروزی رسید. آنها با همه بازیکنانی که در اختیار دارند، تیم بسیار قدرتمندی هستند. آنها خیلی پرفشار بازی می کنند. آنها می خواهند فوتبال بازی کنند اما همیشه فضاهایی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.

بسیار مهم است که ترکیب خوبی بین آزاد بازی کردن، با اعتماد به نفس بودن و پیدا کردن موقعیت و فضاهای کلیدی وجود دارد و تنها در شرایطی می توانید این کار را انجام بدهید که ذهن آزادی داشته باشید.

به همین دلیل است که ما خیلی خودمان را با سبک بازی آنها تطبیق نمی دهیم. در نهایت این بازی ای نیست که خیلی بخواهید تغییر ایجاد کنید. شاید در یک یا دو پست؛ فقط همین."

مارکو وراتی، ستاره ایتالیایی پی اس جی، به دلیل مصدومیت دیرتر از سایر هم تیمی‌هایش به پرتغال سفر کرد اما توخل تایید کرد که او می تواند در دیدار مقابل بایرن به میدان برود. اما حضور کیلور ناواس که در دیدار مقابل آتالانتا آسیب دیده بود، در دیدار فردا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

" مارکو و ادریسا گه‌یه بعد از دیدار مقابل لایپزیش با تیم تمرین کردند. هیچ مشکلی ندارند. آنها در کل تمرین حضور داشتند؛ بنابراین شرایط بازی کردن را دارند. شرایط ناواس متفاوت است. باید شرایط او در آخرین تمرین را ببینیم."

او همچنین در پاسخ به اینکه آیا بازی دادن به وراتی، ریسک بالایی ندارد، گفت:" خب، او ضربه خورد. او دچار مصدومیت ماهیچه ای نشد. ریسک بازی کردنش بالا نیست. اگر او راحت باشد و درد نداشته باشد، شرایط متفاوت است.

در مورد امباپه هم همین طور است. آیا وراتی می تواند ۱۲۰ دقیقه بازی کند؟ واضح است که نه. سوال این است که آیا او آماده بازی کردن است؟ اگر در تمرین آخر اتفاقی رخ ندهد، پاسخ این سوال "بله" است. بعد فردا تصمیم می گیریم که او از ابتدا بازی کند یا نه.

تگ ها


پاری سن ژرمن توماس توخل