توخل: نبود ستارگان تیم، فشار را از روی ما برداشت

توماس توخل سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن اعتقاد دارد که نبود ستارگان نه تنها به آنها لطمه نزد بلکه باعث شد تا فشار از روی دوش بازیکنان برداشته شود...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن موفق شد در پاریس با نتیجه ۳-۰ مقابل رئال مادرید به پیروزی برسد. این در حالیست که PSG‌ سه ستاره خود یعنی، نیمار، امباپه و کاوانی را در این بازی در اختیار نداشت. توماس توخل سرمربی پاریسی‌ها در پایان این دیدار به خبرنگاران گفت:

"همین ابتدا بگویم که خواهش می‌کنم در مورد قهرمانی در لیگ قهرمانان سوال نکنید تا جلسه را ترک نکنم. ما در این بازی عملکرد تیمی فوق‌العاده‌ای داشتیم و با وجود فشردگی بازی‌ها و غیبت ستارگان نشان دادیم که تیمی بسیار سخت‌کوش هستیم. وقتی ستاره‌های تیم غایب هستند تصور می‌شود که ما شانسی نداریم و این باعث می‌شود کار ما ساده‌تر شود زیرا فشار از روی دوش بازیکنان برداشته می‌شود.

پیروزی مقابل رئال مادرید کار آسانی نیست زیرا آن‌ها تیمی بزرگ با بازیکنانی بزرگ هستند. ما در این مسابقه شایستگی پیروزی را داشتیم و هواداران در این بازی انرژی زیادی به ما دادند و باید اقرار کنم که کمی هم خوش‌شانس بودیم که توانستیم چنین نتیجه فوق‌العاده‌ای به دست آوریم."

او در مورد عملکرد دی‌ماریا افزود:

"دی‌ماریا همیشه نشان داده که چه کیفیت و توانایی‌های بالایی دارد. او یک پای چپ استثنایی دارد. او همواره بازیکنی موثر برای ما بوده و علاوه بر گلزنی، در کارهای دفاعی هم بسیار برای تیم مفید بوده است."

اخبار مرتبط:

زیدان: ارائه چنین نمایش ضعیفی نگران‌کننده است

پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز

تگ ها


توماس توخل سرمربی آلمانی پاریسی‌ها فوتبال جهان درخشش دی‌ماریا آنخل دی‌ماریا پاری سن ژرمن رئال مادرید پاری سن ژرمن-رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال